רשימת הספרים השמורים

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

רשימת הכותרים השמורים

ברשימת הכותרים השומרים תוכלו למצוא את רשימות התכנים שמצאתם בהם עניין אך טרם החלטתם אם להזמינם בפועל. כך למשל, אם מצאתם ספר ששמו נראה לכם מעניין או ספר שחבר המליץ לכם עליו - אך טרם הספקתם לקרוא את התקציר, תוכלו להוסיף ספר זה לרשימה זו על ידי לחיצה על כפתור 'שמור וזכור'. רשימה זו אינה מוגבלת בכמות כך שתוכלו להוסיף אליה כמה תכנים שרק תרצו. 

מאחר ורשימת השמורים יכולה לכלול כמות בלתי מוגבלת של תכנים, הוספנו לנוחותכם מנגנון חיפוש. כשתגיעו לכותרת רמה 2 הנקראת "רשימת הכותרים השמורים", ובמידה ואתם מעוניינים לחפש ספר בטבלה זו, לחצו על מקש ה Tab במקלדת בכדי להגיע לתיבת החיפוש בטבלת המועדפים שלכם. 

בתיבת הבחירה יהיה עליכם לבחור את תקופת הזמן לביצוע החיפוש. לאחר מכן לחצו על מקש ה- Tab במקלדת בכדי להגיע לשדה החיפוש. כעת, הקלידו את האותיות הראשונות של שם הכותר או את שם הכותר כולו ולחצו על חיפוש. מספר השורות בטבלת המועדפים שלכם יתעדכן בהתאם לתוצאות החיפוש לשאילתת החיפוש שלכם.

כפתור 'הורד' - לוחצים עליו, נפתח פופאפ עם ההתחייבות שלא להעביר את הכותר. אישור על הפופאפ מתחיל באופן מידי את הורדת הספר. אנחנו מזכירים לכם שככתוב בתקנון הספריה, הורדת הספרים היא לשימושכם האישי בלבד ושהקבצים אינם ניתנים להעברה. 
שימו לב למספר דברים חשובים: 
1) עם הורדת הספר, תקבלו פופאפ נוסף ובו אישור על תחילת פעולת ההורדה ומידע על כמות הספרים שנותר לך להוריד במסגרת מגבלת ההורדה ליום ומגבלת ההורדה במשך 15 ימים. 2) ייתכן ותהליך הורדת הספר ישתנה, כתלות בדפדפן (לכל דפדפן תהליך הורדה מעט שונה). 3) במידה ועברתם את מגבלת ההורדה, תקבלו פופאפ שיעדכן אתכם מתי ההורדה הבאה תהיה זמינה. כמו כן, כיוון שפעולת ההורדה לא אפשרית בזמן זה, ניתן מאותו הפופאפ לבחור להאזין לכותר - לחיצה על כפתור זה תפתח את הנגן אוטומטית 
4) להזכירך, אין צורך יותר לעבור לסל ההשאלות והפעולה כולה מתבצעת מעמוד זה.