דף הבית

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)
אנחנו צריכים את עזרתכם. הקליקו ותרמו לנו
  • אנחנו צריכים את עזרתכם. הקליקו ותרמו לנו
  • הנגשה בתיאור קולי
  • הקטלוג המקוון שלנו
  • הנגשת מידע

מנגישים את פורים

תמונת ליצנים לפורים


חוגגים עדלאידע במודיעין ונהנים מהנגשה בתיאור קולי!

זו השנה השנייה בה הספריה המרכזית לעיוורים מנגישה את העדלאידע בשיתוף פעולה עם עיריית מודיעין, אשר התאימה את התהלוכה לצופים עם מוגבלויות שונות. לצופים אלה תהיה עמדת צפייה בפארק הסמוך למרכז שרבט, שבכתובת עמק החולה 32. הפעילות ללא תשלום.

הכניסה למתחם זה תתאפשר דרך רחוב עמק יזרעאל (דרום) ועד מרכז "שרבט". כמו כן, תתאפשר חנייה נוחה וקרובה למתחם. הגעה עם רכב למקום תיעשה מכיוון רחוב יאיר פרג דרך עמק החולה – בניגוד לכיוון הנסיעה. תושבים או אורחים בעלי תו נכה המעוניינים להיכנס עם הרכב או מעוניינים להיעזר בהנגשה, מתבקשים ליצור קשר עם המוקד העירוני 106 בטלפון 08-9726020. מומלץ להירשם ולשמור מקום מבעוד מועד.

גם השנה יחולקו אזניות ומקלטים במתחם הייעודי , ואבי שחרון, קריין הספריה, יתאר לבאים את הנעשה בתהלוכה והתקדמותה לאורך המסלול. העדלאידע תערך בתאריך 10.3, בין השעות 11:00-16:00 יפעל מתחם פעילות פורימי פתוח לקהל הרחב באמפי פארק החולה ופארק הדגים ובשעה 12:30 התהלוכה תצא לדרך ברחוב עמק החולה. במקרה של גשם האירוע יידחה לתאריך ה17.3.17. 

גאים על המקום אליו הגענו!


במסגרת סדרת הכתבות "מבטים", בחר איש הערוץ הראשון בעבר, רפיק חלבי, והיום ראש מועצת דליית אל כרמל, לחזור דווקא אל הספריה שלנו, שבעבר הרחוק סייע לנו במאבק תקציבי שהיה קיים דאז. רפיק מראה לכולם שהמצוקה אינה קיימת עוד, וכי הספריה מתקדמת בצעדי ענק, מרחיבה פעילותה והיא פועלת ביציבות ונחישות למען ציבור אנשים עם לקות ראייה ולקות קריאה. 

לוח האירועים שלנו

לוח האירועים לחודשים פברואר-מרץ עלה לאוויר. לחץ כאן למעבר ללוח אירועי התרבות. הנגשה בתיאור קולי הצטרפו אלינו לחגיגת תרבות מונגשת בכל רחבי הארץ!

צריך עזרה עם האתר? התקשר ל-3452*

לפרטים נוספים לחץ כאן

רוצה לתרום ולהשפיע?

לתרומה לחץ כאן

דיסלקציה מקשה על הקריאה - יש פתרון!

לחץ כאן להמשך קריאה

רוצה להיות מנוי שלנו?

לחץ כאן לבדוק את זכאותך

תורמים לספריה? לתשומת לבכם!

הספריה המרכזית קיבלה את תו האפקטיביות של ארגון מידות. תו זה מעיד כי הספריה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה, להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, וזאת במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי לטובה בחייהם.