הורדת ספר

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

הורדת כותר מהקטלוג

אתר הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה מאפשר למנויי הספריה להאזין לתכנים המוקלטים באתר בהאזנה ישירה וללא הגבלת כמות. 
בנוסף לכך, ניתן להוריד ספרים מוקלטים, לקטים ותכנים נוספים ישירות למחשבכם האישי או למכשירי הטלפון הסלולרי והטבלט.  
על מנת לשמור על זכויות יוצרים וקניין רוחני ועל מנת למנוע עד כמה שניתן  פעולות של תוכנות צד שלישי זדוניות פוגעניות באתר – על המנויים לאשר אישור על שימוש פרטי בהורדת כל כותר וכותר וכמו כן, קיימות מגבלות על כמות ההורדות המותרות. 
מגבלת ההורדות היא לשלושה כותרים ביממה (24 שעות - חצות עד חצות) או עשרה כותרים בחמישה עשר ימים. 

תהליך הורדת כותר מקטלוג הספריה

תהליך הורדת הספר פשוט ביותר. לרשותכם כפתור 'הורד' בעמודים - תוצאות חיפוש, עמוד כותר, עמוד רשימת השמעה ורשימת הכותרים השמורים.
כשלוחצים עליו, נפתח פופאפ עם ההתחייבות שלא להעביר את הכותר. אישור על הפופאפ מתחיל באופן מידי את הורדת הספר. אנחנו מזכירים לכם שככתוב בתקנון הספריה, הורדת הספרים היא לשימושכם האישי בלבד ושהקבצים אינם ניתנים להעברה. 
שימו לב למספר דברים חשובים: 
  1. עם הורדת הספר, תקבלו פופאפ נוסף ובו אישור על תחילת פעולת ההורדה ומידע על כמות הספרים שנותר לך להוריד במסגרת מגבלת ההורדה ליום ומגבלת ההורדה במשך 15 ימים.
  2. ייתכן ותהליך הורדת הספר ישתנה, כתלות בדפדפן (לכל דפדפן תהליך הורדה מעט שונה).
  3. במידה ועברתם את מגבלת ההורדה, תקבלו פופאפ שיעדכן אתכם מתי ההורדה הבאה תהיה זמינה. כמו כן, כיוון שפעולת ההורדה לא אפשרית בזמן זה, ניתן מאותו הפופאפ לבחור להאזין לכותר - לחיצה על כפתור זה תפתח את הנגן אוטומטית.
  4. להזכירך, אין צורך יותר לעבור לסל ההשאלות והפעולה כולה מתבצעת מעמוד זה.