התאמות נגישות לאנשים עם לְקויות ראיה וקריאה

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

התאמות נגישות לאנשים עם לקויות ראייה וקריאה


אתר הספריה כולל סרגל כלים להתאמות נגישות לאנשים עם לקות ראייה וקריאה. הסרגל כולל:
  • אפשרות לבחירת גודל גופן.
  • אפשרות לבחירת ערכּת צבעים: צהוב על שחור – המתאימה לחלק מהאנשים עם לקויות ראייה הזקוקים לניגודיות גבוהה וערכת צבעים הנקראת ניגודיות רכה המתאימה לחלק מהאנשים עם לקויות קריאה. 
  • אפשרות חזרה לערכת הצבעים הרגילה באתר. 
כשתבחרו בשינוי ערכת הצבעים וגודל הגופנים, השינויים יחולו על כל העמודים באתר הספריה. גם אם סְגרתם את הדפדפן או גלשתם לאתר אינטרנט אחר, כשתחזרו לאתר הספריה – גודל הגופנים וערכות הצבעים שהגדרתם יישמרו.
אם במחשב שלכם מוגדרת ערכת צבעים בצבעי ניגודיות גבוהה כגון "שחור חדות גבוהה", השינויים לא יחולו על דפדפנים מסוימים כגון גוגל כרום, ספארי ודפדפנים נוספים שאינם מושפעים מהגדרות ניגודיות גבוהה שהוגדרו במערכת ההפעלה. בכל מקרה, אם בחרתם לגלוש בדפדפנים אלו, תוכלו להיעזר בסרגל הנגישות שבַּאתר הספריה. 
  • לרשותכם מוקד תמיכה טכנית שישמח לענות בכל שאלה ובעיה. המוקד מופעל על ידי ארגון מגדלאור, המיומן במתן תמיכה טכנית למשתמשים בעלי תוכנות קוראות מסך. פנייה למוקד ניתן לפתוח דרך מדור "צור קשר" שבאתר הספריה או באמצעות מספר הטלפון המופיע במדור זה. 
  • אנחנו ממליצים לכם על דרכים לגלישה נגישה באתר ויחד עם זאת יודעים שחלק מכם מורגלים בדרכים ובשיטות אחרות. בחרו בשיטה הנוחה לכם, העיקר שתיהנו מקטלוג הספריה.

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה ונגישה באתר ובקטלוג הספריה ומזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה.