צוות בכיר

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

בעלי תפקיד

עמוס באר

תפקיד: מנכ"ל
אודות: נצ"מ בדימוס עמוס באר מונה לתפקיד מנכ"ל הספריה המרכזית לעיוורים ובעלי לקויות קריאה בסוף שנת 2011. 
באר, בעל תעודת עיוור, נשוי ואב לשלושה, הוא בעל תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני בקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. באר, השתחרר בדרגת ניצב משנה מ- 30 שנות שירות במשטרת ישראל, במסגרתן כיהן במגוון תפקידים בתחום המחשוב, כשהאחרון שבהם היה ראש מחלקת פיתוח יישומים של משטרת ישראל.

אורי בריס

תפקיד: מזכירת המנכ"ל
אודות: אורי בריס בעלת תואר ראשון במדעי הרוח וחברה (בהתמקדות בספרות וקולנוע) מהאוניברסיטה הפתוחה ותעודת הוראה בספרות ממכללת לוינסקי לחינוך. עובדת
בספרייה מ2018.

אביגיל רז

תפקיד: מנהלת רפרטואר
אודות: עורכת דין בהכשרתה, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. בתפקידה כמנהלת הרפרטואר, אחראית על קביעת התכנים המונגשים בספריה ועל יישום החלטות וועדת הרפרטואר. בנוסף משמשת כקריינית בספריה וכספרנית בשלוחת ההשאלה שבתל אביב.

אסתי מעודה

תפקיד: מנהלת מחלקת ברייל ואותיות גדולות
אודות: עובדת בספריה משנת 2011. מתכנתת מחשבים בהכשרתה, בוגרת תואר ראשון במדעי החברה. מנהלת את כל תחום הברייל ואותיות גדולות, מנהלת את כל פעילות הפקת ספרי הלימוד לתלמידים עיוורים ובעלי לקויות בקריאה ומרכזת את התחום למול משרד החינוך. 

דינה ריפמן

תפקיד: מנהלת קטלוג וקריינים

ויויאן טוביאס

תפקיד: מנהלת מחלקת השאלה סניף נתניה
אודות: בעלת תואר ראשון BA מאוניברסיטת תל-אביב ולימודי תעודה בניהול השיווק, אוניברסיטת תל-אביב. בשנת 1990 הקימה ופתחה את סניף בנק ירושלים בנתניה. עבדה 23 שנים בבנק ירושלים כמורשית חתימה ומנהלת מחלקת השקעות. 

ישעיהו פארן

תפקיד: מנהל כספים

נופר גורן

תפקיד: הנגשת תרבות וניהול פרויקטים
אודות: nofar@clfb.org.il

עדי ניר (ניר-לבון לשעבר)

תפקיד: מנהלת תחום שיווק וקשרי לקוחות
אודות: עובדת בספריה משנת 2011. בוגרת לימודי MBA באוניברסיטת בר-אילן, התמחות בשיווק. בעלת תואר ראשון בניהול של האוניברסיטה הפתוחה וסיימה לימודי יחסי ציבור ודוברות במכללת רמת גן. מנהלת את תחום השיווק והתקשורת השיווקית של הספריה. אחראית על תחום יחסי הציבור והפרסום, גיוס כספים, קשרי החוץ, תחום האינטרנט והפקת אירועים שונים. adi@clfb.org.il

רועי גורדון

תפקיד: מנהל טכנולוגיות
אודות: מנהל את התחום הטכנולוגי משנת 2014, טכנאי קול בהכשרתו. ממקימי תחום ההנגשה לקולנוע וטלוויזיה. Tech@clfb.org.il

שירלי שיר

תפקיד: מנהלת צוות טכנאי קול - תל אביב
אודות: עובדת בספריה משנת 2005. טכנאית קול בכירה, בוגרת לימודי סאונד במכללת "יואב גרא" (2003-2004). shir@clfb.org.il