דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מיתרי הלב - סיפורי נשמה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: ברייטקופף, שמעון

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: סיפורים
הוצאה: משפחה
שנת הוצאה: 2022
קריינות: רדליך חדוה
אורך: 11:01 שעות / 261 עמודים

תקציר הספר:

הסיפורים בספר זה נכתבו במשך למעלה מעשור והם תוצר של הבשלה מתמשכת. כל סיפור הוא עולם. כל סיפור מאיר חלקים אחרים בטבע האנושי ומפגיש את הקוראים עם סיטואציות בינאישיות מורכבות במסע אישי מטלטל הכולל רגעים מכמירי לב, רגעים של אושר וגם לא מעט רגעים גרוטסקיים. חמישה עשר סיפורי נשמה, סיפורים שפורטים על המיתרים הדקים ביותר של הנפש, ויותירו אתכם עם מחשבות רבות. מחשבות שחלקן אולי יגרמו לכם להיות אנשים טובים יותר, מכילים יותר ואולי אפילו נעלים יותר. מתאים לציבור החרדי.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

לקט סיפורים קצרים 5

שבעה סיפורים מקוריים: "יד כותבת" מאת שהם סמית, "מה מתרחש בטבריה" מאת רועי כספי, "חדרים" מאת אנה ליכטיקמן, "בעיות בחשבון" מאת נוית בראל, "רק שחור בגללכם" מאת ורד זינגר, "שישים מיליגרם פרוזאק" מאת עידן רבי, "תשמרי בבטן" מאת שולמית אפפל.

למידע נוסף

לקט סיפורים קצרים 4

שבעה סיפורים מקוריים: "סתיו (אגדה)" מאת לאה גולדברג, "המתנה" מאת יפתח אלוני, "ארוחת הבוקר בדשא" מאת יוסי וקסמן, "אני וההוא" מאת דוד הירשפלד, "רחמים" מאת דורית שילה, "לב של אבן" מאת רועי חן, "שרימפס" מאת שהרה בלאו.

למידע נוסף

החצי הקטן

אוסף רשימות של המחברת.

למידע נוסף

סיפורים פילוסופיים

את הסיפורים המכונסים בספר כתב הרצל מ־1887 עד צאתו לפריז ב־1892, ככתב העיתון הווינאי נויה פרייה פרסה ולאחר שובו לווינה ב־1895. אין להבדיל בין הרצל הסופר והמחזאי ובין הרצל המדינאי: השקפותיו על הסבל והמוסר האנושיים, ההמון והיחיד, על החברה והמדינה, העונג והחובה, אהבת איש לאשה והורים לילדיהם, יחסיו לקדמה ולטכנולוגיה, כל אלה מצאו את ביטוים בסיפ...

למידע נוסף