דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

אתם המוזיקה - כיצד מגלה המוזיקה את האנושיות שבנו הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: ויליאמסון, ויקטוריה

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: מוסיקה,פסיכולוגיה,עיון
הוצאה: פראג
שנת הוצאה: 2022
תרגום: מאנגלית : יורם ארנון.
קריינות: רותם חן
אורך: 09:13 שעות / 339 עמודים

תקציר הספר:

כולנו נחשפים למוזיקה כמעט מדי יום, מרצון או שלא מרצון. אנשים מקדישים את זמנם להפקת מוזיקה, לביצועה ולצריכתה. יש ימי מוזיקה לאומיים, שבהם חוגגות מדינות את המורשת, הכישרונות והשאיפות המוזיקליות שלהן. אז השאלה היא לא אם אנחנו עוסקים במוזיקה כי בעצם אנחנו זוללים אותה. סודות הפסיכולוגיה של המוזיקה עשויים לעזור לנו לפתור את השאלה מדוע יש למוזיקה השפעה כה חזקה עלינו. למה אנחנו אוהבים אותה כל כך? למה היא נמצאת בכל מקום? ואיך יש לה השפעות כה רבות על המוח, על הגוף ועל ההתנהגות שלנו? הרעיון העומד בבסיס הספר הוא "המוזיקה של חיינו": מהיום שאנו נולדים ועד לבגרותנו המאוחרת. מיפוי המוזיקה לאורך החיים באופן הזה מאפשר את התגלותו של מסע, ומשמעות הדבר היא, כך אני מקווה, שכל מי שיקרא בספרי יוכל למצוא בו משהו עבורו.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

לחישות ברוח

מסע חיים אישי ממרוקו, ארץ הולדתו של טולדנו, דרך עלייתו ארצה עד היום, המציג השתלשלות אירועים מרתקת בתחום מקצועי, המשתרעת על פני יותר מחמישה עשורים של פעילות ענפה בתחום אומנויות הבימה, כתיבה, הלחנה ומשחק, בארץ בחו"ל. זהו מסמך נדיר, כתוב בבהירות ובכנות, על אודות סיפורו הייחודי של נער ציוני שחלם כבר בילדותו להיות זמר – להופיע, לרגש ולשמח אנשי...

למידע נוסף

אלפיים שנות מוסיקה - אישים ותקופות בעיני בני דורם

אוסף של חומרים ביוגרפיים, תיעודיים ואנקדוטות מן העולם העתיק, ימי הביניים, הרנסאנס והבארוק ועד לקלאסיקה, לתקופה הרומנטית ולתקופתנו אנו. על בסיס דוקומנטים היסטוריים, מכתבי מלחינים ועוד הספר מעניק קריאה מעמיקה על תולדות המלחינים והמוסיקה בכל הדורות. ספר חובה לחובבי מוסיקה, מוסיקאים, סטודנטים ובני נוער.

למידע נוסף

מי באש - לאונרד כהן במלחמת יום הכיפורים

לאונרד כהן היה בן 39, ובמשבר. זמן קצר לפני כן נולד לו ילד ראשון, הזוגיות לא באה לו בקלות, והוא הרגיש משותק יצירתית. ואז פרצה מלחמה בישראל. הוא ארז מזוודה חומה מרופטת ובא. הוא חשב שיעצור כדור מצרי, או שיעבוד בקיבוץ, אבל בסופו של דבר שר לחיילים, בעיקר בחזית, במעמקי סיני, כשההפצצות אינן מרפות וריח של מוות עומד באוויר. סיבוב ההופעות של כהן במ...

למידע נוסף

תרבות בספרייה - ראיונות, המלצות ספרים וכיתת אומן

לקט "תרבות בספריה" - ראיונות עם: ליהיא לפיד, השחקן אסף בן שמעון, יוצרות ההסכת האחיות גרים, הסופר דרור מישעני והמחזאי והתסריטאי מוטי לרנר. לקט מפינת מדף הספרים של תמר, המלצות על ספרים בנושאים שונים: ספרי מסע, דיסטופיה, הורות, עבדות וחירות ועוד. וכן כיתת אומן עם הזמר והיוצר דן תורן.

למידע נוסף