דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

בבתים שלנו - חינוך מיני בגובה העיניים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: גבריאלי, רן

פורמטים: פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: בריאות ורפואה,עיון,הדרכה ופנאי
הוצאה: שתיים
שנת הוצאה: 2022
קריינות: אליהו ענת
אורך: 06:09 שעות / 189 עמודים / 3 כרכים לאותיות גדולות / 4 כרכים לברייל

תקציר הספר:

הסקרנות לדעת על מיניות היא טבעית. המשמעות של השתיקה שלנו על מיניות עם הילדים, היא לא שהם אינם מדברים ומתעסקים בכך, אלא שהם מדברים ומתעסקים בכך על פי מה שהם לומדים מהאינטרנט. כשאני מגיע לפגוש בני נוער אני שואל אותם: "כשמדובר במין, מה בעיקר יש באינטרנט?" - ואולם שלם של בני נוער צועקים וצועקות "פ-ו-ר-נ-ו!!". אחר כך כולם צוחקים. בשתיקות שלנו, אנחנו שלחנו את הילדים אל הפורנו. אנחנו הפכנו את הפורנו למחנך המיני המרכזי, הבלעדי למעשה, של ילדינו. "בבתים שלנו – חינוך מיני בגובה העיניים" הוא לא עוד ספר הדרכה על חינוך מיני. הוא ספר מהפכני – בגישה, בחשיבה, בשפה. הוא ספר שובר מוסכמות בעידן שהמוסכמות התרסקו מזמן. בזמנים האלה שבהם אנחנו ההורים מתחבטים איך לנהל את השיחה שבה נסביר לילדינו את עובדות החיים – מגיע רן גבריאלי ומבקש מאיתנו להשליך את הלך הרוח הישן של 'השיחה' לפח ובמקומו – לפתוח ערוץ תקשורת יומיומי שבו מדברים על הכול: בתולים, אוננות, פורנו, סטוצים, אהבות, אלכוהול, סמים, אמצעי מניעה, מוזיקה, כסף, הלבשה תחתונה, הסרת שיער וכל נושא אחר שבעולם. כי אם אנחנו לא נדבר איתם על זה – מי ידבר?


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

טווי-נה - הפיזיותרפיה הסינית

הספר נועד לתלמידי הטווי-נא, לעוסקים ברפואה סינית, המעונינים להרחיב את הידע שלהם גם באומנות העיסוי הרפואי הסיני, ולאחרים בעלי רקע ברפואה סינית ועניין באומנויות המגע.

למידע נוסף

בית הזמן

"בית הזמן" הוא ספרו הרביעי של מריאן רבינוביץ, רופא וסופר, שתחום התמחותו גריאטריה (רפואת הזיקנה). המעקב אחרי התנהגותו של האדם המתבגר דוחק במחבר להתחקות אחר סוגיות מורכבות כמו משמעות הזמן במסכת חייו של האדם, מקומה של היצירתיות בביוגרפיה האנושית, ומקום משכנו של הזמן אצל כל אחד מאיתנו. הוא מנסה להשיב על שאלות אלה ואחרות באמצעות שחזור מפגשים א...

למידע נוסף

עצרו את הטירוף!

השיטה החדשה המלמדת אותך כיצד לאכול נכון, לנשום נכון, להתנועע נכון וכיצד לשנות לתמיד את אורחות חייך ומראך. עצות לחיים בנושאי תזונה ובריאות. שאלות ותשובות בנושאים : להיות שמנה, אני פורשת, לאכול נכון, להתנועע נכון, להנות מהתהליך, שאלות ותשובות, החיים משתנים, בצד השני של המתרס, תכולת השומן של מאכלים.

למידע נוסף

היה שלום, כאב הגב!

כאב הגב, הוא צרת המאה העשרים. הספר מביא את הסיבות לכאבים ודרכים להקלה ואף לריפוי כאב הגב. בספר שאלות ותשובות, ותרשימים לביצוע תרגילים והתעמלות לחיזוק שרירי הגב.

למידע נוסף