דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

יותר חלונות מבית - מבחר הייקו 1976-2016 הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: הותם, גארי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: שירה
הוצאה: ספרי ירח חסר
שנת הוצאה: 2016
תרגום: מאנגלית: דרור בורשטיין.
קריינות: שחרון אבי
אורך: 00:21 שעות / [130] עמודים

תקציר הספר:

הספר "יותר חלונות מבית" הוא אסופה מקיפה לשירתו של המשורר האמריקאי גארי הותם, ששירת ההייקו שלו היא מהבולטות בשירה המודרנית בארה"ב. זהו התרגום הראשון לעברית של שיריו, המאגד 40 שנות כתיבה. את השירים בחר ותרגם הסופר והעורך דרור בורשטיין.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

להצטיין בלהיות מאושרת

החלטתי להצטיין בלהיות מאושרת. להקשיב לעצמי ולא למה שהחברה אומרת. לעשות הפרדה בין מה שאני רוצה למה שהסביבה חושבת שאני צריכה. ספר שיריה השני של המשוררת ניצן צליק, החושפת את עולמה כלקויית ראייה בעולם של "אנשים רגילים".

למידע נוסף

שברים ותקוות

ספר שירה מפרי עטה של רבקה גיל שפילברג. שירים אישיים, שירי קורונה, שירים פוליטיים, שירי זיכרון, ושירים אחרים. רבקה היא חיפאית, עובדת סוציאלית קלינית בגמלאות, כבדת ראייה.

למידע נוסף

שירי אספקלר / בהאי עלמא - כרך י', שירים חלק עשירי

זוהי מהדורה של כל כתבי אורי צבי גרינברג (1981-1894), מגדולי השירה העברית בדורותינו. לראשונה מוגש האוסף השלם והמלא של שירתו העברית, שיריו היידיים במקורם ובתרגום לעברית, ויצירות שלא כונסו עד כה בספרים - יצירות הפרוזה שכתב, ומאמריו לעיתונות היומית משנות העשרים ועד שנות השבעים. המהדורה אינה אקדמית כרונולוגית, והיא שואפת להציג את שירת המשורר כ...

למידע נוסף

שירים לאוהבים לשיר

הספר "שירים לאוהבים לשיר" מחזיק כ160- שירים ישראלים, מהיפים ביותר שנוצרו והושרו בכל שנות המדינה. הם מחולקים, ולא במקרה, לשבעה שערים. בספר מופיעים זה בצד זה חברים ותיקים בצד החדשים והחדישים בשירים, שזה-מקרוב-נולדו במוחם הקודח של מיטב היוצרים בזמר העברי.

למידע נוסף