דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

דרך הזן בימי דיכאון הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: מרטין, פיליפ

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: בריאות ורפואה,פסיכולוגיה
הוצאה: בבל
שנת הוצאה: 2008
תרגום: מאנגלית: רוני פרידמן.
קריינות: אשר אמיר
אורך: 05:16 שעות / 191 עמודים

תקציר הספר:

שהייתי בן שבע-עשרה, יצאתי עם שני חברים למסע בסירת קאנו במרחבים הפראיים של צפון חבל אונטריו בקנדה. חמישה ימים לאחר תחילת המסע גילינו שאנחנו אבודים לחלוטין...כאשר מצאתי את עצמי, בגיל שלושים ושבע, שרוי בדיכאון עמוק, החוויה היתה דומה מאוד למה שחוויתי באותו טיול מחנאות. שוב הייתי אבוד באיזור לא מוכר, מפחיד ועם זאת יפהפה. תמיד נעזרתי בתרגול בודהיסטי כדי להתמודד עם מצבים קשים, אבל במקרה זה לא היה בו די...התמדתי בו בעודי מנסה למצוא דרך לקשור בינו לבין מה שעובר עלי. בסופו של דבר גיליתי שתנועת הנפילה מטה של הדיכאון מאפשרת לי להשתקע באופן עמוק ומלא יותר בתוך חיי, ושבהשתקעות זו טמונה הזדמנות נהדרת ללמידה, להתפתחות ולגדילה. התברר לי שאני יכול להכניס את הדיכאון אל מרחבי התרגול הבודהיסטי שלי, ולמדתי שגם אחרים יכולים לעשות את זה - בלי קשר לנטיות הרוחניות האישיות שלהם. הספר הזה הוא מדריך למרחבים שהם הדיכאון. כתב אותו אדם שמכיר את המרחבים הללו, ונוכח שאין די במפה לבדה כדי להתמצא בהם. הספר מראה כיצד להשתמש במשאבינו האישיים וכיצד ללמוד לקרוא את הסימנים סביבנו ולהקשיב להם.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אכילה כפייתית כפיצוי לאהבה

מדוע אנשים מפריזים באכילה ומדוע העיסוק בהפחתת משקל חושף בעיות חדשות? הספר דן בקשר בין הנפש, בעיות הערכה עצמית ומערוכת יחסים ובין הפרעות אכילה ומציע פתרונות מעשיים ארוכי טווח.

למידע נוסף

דוקטור, למה אנחנו עייפים? - משבר העייפות ופתרונו

נמאס לכם להרגיש עייפות? עכשיו יש תקווה. לא מפתיע שהאמריקאים עורכים עשרה מיליון ביקורי רופא מדי שנה בחיפוש אחר הקלה מעייפות. למרבה הצער, הם לא תמיד מקבלים עזרה: רופאים רואים לעתים קרובות בעייפות כתלונה, ולא כמצב רפואי. דוקטור, למה אני כל כך עייף? הוא המדריך המקיף הראשון לגורמים הרפואיים לעייפות, שנועד לגשר על הפער הן למטופלים והן לרופאים. ...

למידע נוסף

אהבה בימות אלצהיימר - סיפורי אהבה על זוגיות לצד מחלת האלצהיימר

מהי משמעות האהבה לצד מחלת האלצהיימר? בספר זה מנסה המחברת לדון בשאלה זו לאחר שיצאה למסע אישי ומחקרי מרתק במפגש עם זוגות ומשפחות החיים עם בן משפחה חולה אלצהיימר. אחת התובנות העיקריות העולות מן המחקר היא הבחירה בטוב וביפה כערך קיומי, גם בעיתות מצוקה קשה, ומתוך האובדן והכאב הכרוכים בהתמודדות עם האלצהיימר. מטרתו של הספר היא לאפשר לקוראות ולקור...

למידע נוסף

אסטרוגן - העובדות שישנו את חייך

הספר מתאר את יתרונות הטיפול התחליפי באסטרוגן; להפסקת איבוד סידן, להעשרת חיי המין, להיות נשית ויפה, למניעת גלי-חום, לחיזוק העצמות, להארכת ולשיפור תוחלת החיים.

למידע נוסף