דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

איש ושמו אובה /, Вторая жизнь Уве הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: בקמן, פרדריקБакман, Фредрик

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית | English | русский
סוגה: רומן
הוצאה: Синдбад
שנת הוצאה: 2019
תרגום: перевод со шведского Руслана Косынкина.
אורך: 08:07 שעות / 378 עמודים

תקציר הספר:

אובה הוא איש עקרונות. הוא מאמין בסדר ובמשמעת עצמית. הוא יודע שאין בעולם שום הצדקה להשאיר את שקית הזבל ליד הפרחים או לחנות באדום-לבן. הוא מקפיד לעשות דברים כמו שצריך. עכשיו אובה רק רוצה למות בשקט, אבל הוא לא יכול כי מעבר לכביש עוברים לגור שכנים חדשים, מהגרים כמובן. והבעל, המגודל, עושה רוורס עם העגלה הנגררת שמחוברת למכונית שלו לתוך הגינה הקדמית של אובה. והאישה, בהיריון, שולחת את שתי הילדות הקטנות אל אובה עם סיר של אורז בזעפרן.На первый взгляд Уве – самый угрюмый человек на свете. Но у ворчливого педанта – большое доброе сердце. И когда молодая семья новых соседей случайно повреждает его почтовый ящик, это становится началом невероятно трогательной истории об утраченной любви, неожиданной дружбе. Истории о том, как сильно жизнь одного человека может повлиять на жизни многих других.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

דרומית לגבול, מערבית לשמש; אחרי החשכה. /, К югу от границы, на запад от солнца; Послемрак

קובץ שני רומני של הסופר היפני הרוקי מורקמי.В данный том избранных произведений Харуки Мураками вошли два его самых загадочных и пронзительных романа - "Послемрак" и "К югу от границы, на запад от солнца".

למידע נוסף

רוח נשים, Бабий ветер

ספר על הצנחנית ששינתה את חייה אחרי הגירה לארה"בВ центре повествования этой, подчас шокирующей, резкой и болевой книги - Женщина. Героиня, в юности - парашютистка и пилот воздушного шара, пережив личную трагедию, вынуждена заняться совсем иным делом в другой стране, можно сказать, в зазеркалье: она косметолог, живет и работает в Нью-Йорке.

למידע נוסף

אלוהי הדברים הקטנים /, Бог мелочей

הרומן מתרחש בכפר קטן במחוז קרלה בהודו של שנת 1969. התאומים רהל ואסתה בני השבע, נצר למשפחה נוצרית אמידה, חיים בימים של אי שקט פוליטי, סופגים חינוך מערבי בתוך חברה מעמדית נוקשה במשפחה עם הרבה חשבונות עבר לא סגורים. הביקור של סופי, בת דודם המגיעה עם אימה מאנגליה, וסופו הטרגי, עומדים במרכז עלילת הספר. את הסיפור מספרת רהל, עכשיו אישה בת שלושים...

למידע נוסף

בנים ואוהבים /, Сыновья и любовники

רומן אוטוביוגרפי המתאר את קורותיו של פול מורל, אמן צעיר המתבגר בחברה של מעמד הפועלים בעיירת כורי-פחם בנוטינגהם שבאנגליה. בין פול לאמו מתפתחת מערכת יחסים בעלת עוצמה ורגש, המשפיעה על יחסיו עם נשים אחרות. מתחים מתחילים לצוץ כאשר פול מורל, מתאהב בנערה ומבקש להינתק מאמו, שמקדישה לו את רוב זמנה ומרצה. פול מחפש הגדרה מינית ורגשית באמצעות יחסיו ע...

למידע נוסף