דף סרט

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

עיניים גדולות סרט הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

במאי: זוהר, אורי

פורמטים: סרט/ תכנית - פסקול מונגש  סרט/ תכנית - פסקול מונגש
שנת הפקה: 1974
סוגה: קומדיה (קולנוע),דרמה (קולנוע)
קריינות: שחרון אבי
אורך: 1:15 שעות
שפה: עברית
שחקנים: מנשה ורשבסקי | אריק איינשטיין | סימה אליהו | טליה שפירא | אורי זוהר | אליה זוהר | צבי שיסל
Movie


תקציר

פסקול הסרט בליווי תיאור קולי. עיניים גדולות הוא סרט קולנוע ישראלי בבימויו ובכיכובו של אורי זוהר, שיצא לאקרנים ב-1974. את התסריט כתבו אורי זוהר ויעקב שבתאי. הסרט מציג את סיפורו של בני פוּ‏רמן, מאמן כדורסל תל אביבי אנוכי ויצרי, המנהל פרשיות רומנטיות מחוץ לנישואים. זהו הסרט שני בטרילוגיה התל אביבית, ששני חלקיה האחרים הם "מציצים" ו"הצילו את המציל". "עיניים גדולות" הוא אחד הסרטים האחרונים שעשה אורי זוהר לפני חזרתו בתשובה, וניתן לחוש בבירור את מיאוסו מהחיים החילוניים כפי שהוא עצמו חי, שככל הנראה ראה אותם כריקניים. שחקנים ראשיים: מנשה ורשבסקי, אריק איינשטיין, סימה אליהו, טליה שפירא, אליה זוהר וצבי שיסל.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך גם...

גיבורים מהדורה מוגבלת

"גיבורים- מהדורה מוגבלת", סדרת רשת מצליחה המונה 5 פרקים קצרים של 10 דקות, ומשודרת בערוץ היוטיוב, היא קומדיית גיבורי-על שחורה שמספרת על צוות גיבורי על עם מוגבלויות שנקראים, כמוצא אחרון, להציל את גורל מדינת ישראל. יוצרי הסדרה הם אדם הירש ואליאור אמסלם, והיא נכתבה ומשוחקת בשיתוף שחקנים עם מוגבלויות, ומביאה חוויות קומיות והתמודדויות מעולמם וח...

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

ראצ'ט וקלאנק

סרט אנימציה קומי-מדע בדיוני המבוסס על המשחק "ראצ'ט וקלאנק" של "Insomniac Games". בעקבות השמדת כוכבים רבים על ידי דרק המנהל הרשע, קבוצת הגיבורים בראשה של קפטן קופרניקוס קווארק מחפשים גיבור נוסף על מנת לעצור את דרק מלהשמיד כוכבים נוספים. ראצ'ט, מכונאי דמוי שועל, ניסה להתקבל לקבוצה אך קפטן קווארק סילק אותו. מאוחר יותר, ברק פגע במפעל, דבר אשר...

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

אורי ואלה - פרק 11

פרק אחרון לעונה. לאחר שחזרה הביתה, אלה מנסה לעזור לאורי להשיב אליו את כנרת, אך היא מבינה בהדרגה, שיש דברים גדולים וחשובים יותר לטפל בהם. "הסדרה הונגשה בתמיכת מועצת הפיס לתרבות ולאמנות".

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

אורי ואלה - פרק 10

אורי מבקש משמוליק לנסות לברר מה קורה עם אלה. כשהוא מגלה שהמצב גרוע מתמיד, שמוליק נגרר אל תוך ניסיון נואש להציל את אחותו ואביו מעצמם. "הסדרה הונגשה בתמיכת מועצת הפיס לתרבות ולאמנות".

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר