דף סרט

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

אסקימו לימון סרט הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

במאי: דוידזון בועז

פורמטים: סרט/ תכנית - פסקול מונגש  סרט/ תכנית - פסקול מונגש
שנת הפקה: 1978
סוגה: דרמה (קולנוע),קומדיה (קולנוע)
קריינות: יוספסברג יורם
אורך: 01:35 שעות
שפה: עברית
שחקנים: יפתח קצור (בנצי) | יהונתן סגל (מומו) | צחי נוי (יהודה'לה) | ענת עצמון (נילי) | דבורה קידר (אמא של בנצי) | אופליה שטראל (סטלה)
Movie


תקציר

דרמת נעורים ישראלית (קומית, רומנטית, אירוטית). סיפורם של שלושה תיכוניסטים מיוחמים ומתבגרים המחפשים לאבד את בתוליהם. הזמן- סוף שנות ה- 50 שלושת החברים הקרובים- בנצי מומו ויודל'ה לומדים יחד בגימנסיה לא איכותית בת"א, אך לא הלימודים מצויים בראש דאגותיהם, אלא העיסוק המתמיד במין כיאה לגיל ההתבגרות. בנצי שחש שהמין המזדמן אינו התשובה הנאותה לכמיהות ליבו מתאהב באחת המסיבות בנילי היפה, אלא שנילי דווקא בוחרת לעשות את זה עם מומו חברו הטוב ואף להיכנס להריון ממנו. הפך לסרט פולחן. הצלחתו הרבה הביאה להפקת סדרת סרטי המשך.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך גם...

אבו אל בנאת

שבתאי אלפנדרי (שייקה אופיר) הוא ספרדי טהור ובעל מעמד של כבוד בירושלים, שאשתו העמידה לו תשע בנות ואף לא בן אחד שיאמר עליו קדיש. בלילות חולם אלפנדרי על הבן המיוחל ובייאושו אף מוחל על כבודו ופונה למכשף מקומי המשביע שדים ונשים עקרות. הוא משיא את בתו הבכורה לעוזרו בתקווה שייוולד בן זכר במשפחה, אך לא מאחר היום ונולדת עוד בת. דיבוב: אביגיל רז.

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

ימים נוראים

סרט דרמה ומותחן פסיכולוגי-פוליטי ישראלי, העוקב אחר האירועים שהובילו לרצח יצחק רבין מנקודת מבטו של הרוצח יגאל עמיר. יגאל עמיר (יהודה נהרי) הוא סטודנט אידאולוגי ושאפתן למשפטים משכונת נווה עמל בהרצליה. הסרט עוקב אחר מערכות היחסים שלו עם בני משפחתו - אחיו חגי (יואב לוי), אמו גאולה (ענת רבניצקי) ואביו שלמה (אמיתי יעיש בן אוזיליו), וסוקר את האי...

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

חמש דקות בהליכה

אמיר, בלש במשטרה, מושעה כמה שעות לפני שהוא עומד להפליל את ציקי, סוחר סמים וסרסור. המפקד שלו מתנער ממנו, פושעים צוחקים מאחורי גבו, והמקום היחיד שנותר לו הוא הפאב השכונתי שם עובדת מיכל, ברמנית עצובה וצעירה. החבר היהיר שלה, ליאור, מצלם את סרטו הראשון על עצמו ועל מיכל, אבל חסר לו סיפור טוב. חמש דקות בהליכה מפרידות בין אוהבים ויריבים, שוטרים ו...

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

דרך הנשר

מלודרמה משפחתית, סיפורו של טייס קרב במילואים, מאצ’ו ישראלי, שבחייו האזרחיים עובד כטייס ריסוס, שהבעיה היחידה שמטרידה אותו היא איך לשכנע את בנו להתגייס לשירות קרבי ולא ללהקה צבאית. סחרחורות וכאבי ראש פתאומיים מביאים אות לבדיקות רפואיות אצל חבר ותיק מחיל האוויר, שמגלה גידולים ממאירים במוחו של הטייס. הוא מנסה לברוח מן הבית ומן ההתמודדות.

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר