דף סרט

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

עפולה אקספרס סרט הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

במאי: שלז ג'ולי

פורמטים: סרט/ תכנית - וידאו מונגש  סרט/ תכנית - וידאו מונגש סרט/ תכנית - פסקול מונגש  סרט/ תכנית - פסקול מונגש
שנת הפקה: 1997
סוגה: קומדיה (קולנוע),דרמה (קולנוע)
קריינות: קרני מיכל
אורך: 01:35 שעות
שפה: עברית
שחקנים: צביקה הדר (דוד) | אסתי זקהיים (בתיה) | אריה מוסקונה (שמעון) | אורלי פרל (ויקי)
Movie


תקציר

קומדיה אנושית על אהבה, קסמים ואנשים קטנים, שמנסים להגשים חלומות גדולים בעיר הגדולה. דוד (צביקה הדר) הוא חשמלאי רכב בעפולה שמחליט יום אחד לעזוב הכל ולעקור לתל אביב כדי להגשים חלום ילדות - להיות קוסם. הוא יוצא לדרך עם חברתו בתיה (אסתי זקהיים) ולוקח את מעט רכושו וחסכונותיו, אבל אינו לוקח בחשבון שאין לו הכשרון להיות קוסם. הם מגלים עובדה מצערת זו כשהם כבר בדירתם הקטנה והמתפוררת בדרום ת"א, ובתיה היא המפרנסת את שניהם. למרות כשלונותיו, דוד מסרב להיכנע, ומסרב להודות כי הוא אינו מוכשר בקסמים, ובשל כך בתיה מציבה לו אולטימטום ועוברת לגור עם נערה בשם ויקי (אורלי פרל), זמרת מתחילה. העלילה עוברת תפנית כשדוד ושמעון (אריה מוסקונה) קוסם לשעבר, מתחילים לצבור פופולריות והיחסים בין דוד ובתיה מקבלים כיוון חדש. עם יציאתו לאקרנים התמודד הסרט במספר רב של קטגוריות בטקס פרסי אופיר, וגרף שישה פרסים, ביניהם זכה בפרס הסרט הטוב ביותר.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך גם...

אהבה בשלייקס

קומדיה רומנטית. תמי (ניצה שאול) היא אלמנה בת 64. באחד הימים היא דורסת את בנו רזניק (יהודה בארקן) ופוגעת קלות ברגלו. בנה של תמי (יפתח קליין) משכנע אותה לעשות הכל על מנת שבנו לא יגיש נגדה תלונה למשטרה. השניים מתאהבים. תמי אופטימית מטבעה, בעוד בנו הוא אדם בודד, אך למרות השוני, מתקיים ביניהם קשר רומנטי.

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

נחמה - פרק 9

הילדים אצל לאה ומתגעגעים לאבא שלהם. נחמה חייב להחליט האם לבחור בהצלחה הגדולה בסטנד אפ או במשפחה. האמת על מותה של תמר נחשפת במלואה. פרק אחרון.

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

נחמה - פרק 8

המשפחה קורסת. תהליך המסוגלות ההורית מתקדם. נחמה נאלץ להתמודד עם משבר הטלפונים הגדול שמאיים להשמיד את חברת אלבה טקנוסיסטמס, ואורן מתמודד עם העבר שלו.

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר

נחמה - פרק 7

הפרק של אורן, בו הוא מספר את האמת שהוא הסתיר מנחמה, אחיו. הרצל, אבא של נחמה, מפתח תסמינים של אלצהיימר, ונחמה מחליט לעשות מהלך על דנה.

למידע נוסף למעבר לעמוד הספר