דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

הנקודה /, النقطة הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: ריינולדס פיטר ה.رنلدز بيتر

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
בהפקה לאותיות גדולות. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית | العربية
סוגה: ילדים ונוער
הוצאה: كنيرت
שנת הוצאה: 2018
תרגום: ترجة من الإنكليزية: فتحية خورشيد طبري.
קריינות: ג'רייס היבה
אורך: 00:09 שעות / 36 עמודים / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:

לפעמים קשה לנו להתחיל משהו חדש מתוך חשש מכישלון או מתוך פחד מהלא ידוע, לכן הדף של איה נשאר ריק בסוף שיעור האומנות, כי אין לה אומץ לצייר עליו.احيانا، يصعب علينا أن نبدا بعمل جديد خوفا من الفشل، او من النهاية المجهولة. لهذا بقيت ورقة "آية" بيضاء فارغة في نهاية حصة الفنون، لأنها لم تتجرأ أن ترسم عليها، ولو نقطة واحدة.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

טבוב, طبوب

אביו של שאדי בן הארבע מת והוא ממציא לעצמו חבר דמיוני שאיתו יוכל לחלוק את חייו.شادي الصغير يتيم الأب وهو يشتاق اليه والى المحادثة معه ولذلك هو يتحاذث مع صديقه الخيالي طبوب.

למידע נוסף

הפנס של פרפוש, فانوس فرفوش

אמו של פרפוש קונה פנסים צבעוניים ויפים לחבריו של פרפוש, ורק לו היא נותנת את הפנס הישן שקיבלה בירושה מאביה וסבה.تشتري والدة فرفوش فوانيس ملونة وجديدة لأصدقاء فرفوش ولكنها تعطي فرفوش الفانوس النحاسي القديم الذي أهداها جدها.

למידע נוסף

קולות וסודות, أصوات وأسرار

הילדים יוצאים לטיול בטבע, הם משוחחים עם העצים ומחליטים להשכין ביניהם שלום. לגילאי 3-5خرج الأصدقاء للطبيعة البديعة وأعجبوا بجمال الأشجار وبعد أن سمعوا الأشجار قرروا نشر السلام بين الأشجار. للأاطفال الصغار 3-5.

למידע נוסף

האומץ של ליליאן, شجاعة ليليان

ליליאן מוגבלת בתנועה, אך כשאביה מאחר לחזור הביתה היא יוצאת לחפשו, למרות הדאגה של אמה.والد ليليان لم يرجع من عمله وليليان تخرج للعثور عليه رغم صغر سنها وعدم قدرتها على التحرك والمشي بسهولة بسبب المرض.

למידע נוסף