דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

הכבש הששה עשר - שירים וספורים לילדים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: גפן, יהונתן

פורמטים: פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,פעוטות,ילדים
הוצאה: דביר
שנת הוצאה: 2010
קריינות: קרני מיכל
אורך: 0:50 שעות / 70 עמודים / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

סתם-ים

פקק בלי בקבוק, צינורות ישנים ואפילו מסרק זרוק על החוף – כל אלו יכולים להפוך למשחק נהדר וליצירה אם מתבוננים בהם בעיניים הנכונות. בשביל הילד בסיפור שום דבר הוא לא "סתם", כל דבר יכול להיות פלא: המציאות השונות שהוא מוצא וגם הטיול לים. לילדי גנים צעירים.

למידע נוסף

למה אתה לא פורח?

בגינה של הדוב צומח צמח חדש, אך הוא מסרב לפרוח. הדוב מתאמץ לעזור לו, אבל מה קורה בינתיים מתחת לאדמה? האיורים המשעשעים מציגים אירועים מקבילים ומפתיעים שמראים שלפעמים אנחנו רואים רק חלק מהתמונה. לגיל גנים צעירים.

למידע נוסף

ברלה ברלה מה בסל?

סבתא של ברלה מגיעה לביקור ומספרת על העוגה הכי טעימה בעולם. אבל איפה העוגה? כשסבתא נרדמת ברלה מחפש ומגלה את התשובה בעזרת הרמזים בסל של סבתא. עד אז הוא והקוראים הצעירים לומדים על השימוש בחפצים שונים ועל הכנת עוגה. לקטנטנים בוגרים.

למידע נוסף

המפוחית

יום אחד שומע שמולק מבחוץ צליל נפלא של מפוחית, "קול שצוחק ובוכה גם יחד". שמולק מוקסם וחולם על מפוחית משלו, אבל הוא בסך הכול ילד קטן שחי בבית היתומים של יאנוש קורצ'ק וסטפה וילצ'ינסקה. כיצד יוכל להשיג מפוחית? סיפור מרגש המבוסס על חייו של שמולק גוגול, נגן מפוחית ומקים מקהלת מפוחיות של ילדים מנגנים. קבוצת גיל: כיתה ב'.

למידע נוסף