דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

כמעט שם הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: סלמן, רועי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
בהפקה לברייל. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,מתח
הוצאה: ידיעות אחרונות
שנת הוצאה: 2016
קריינות: וייס אפי
אורך: 03:03 שעות / 176 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות / 2 כרכים לברייל

תקציר הספר:

נשארתי שכוב על המיטה, מנסה לנחש מה זוחל בין אצבעות הרגליים שלי. לא אוכל לקצר את העונש שנכפה עלי, אז העדפתי לתת להם להחליט כמה זמן זה יימשך. השחור והלבן באו לסגור איתי חשבון. זוהר בן ה-13 מנסה למצוא מקום שבו ירגיש שייך. פעם אחר פעם הוא עושה את הדרך הארוכה מבת ים לבאר שבע בלי שאף אחד ידע, כדי לנסות לחשוף את מה שמסתירים ממנו. ברקע הסיפור המסתורי והמותח הזה יש טרגדיה ששיבשה הכול ויצורים מאיימים המופיעים בסיוטים של זוהר ורודפים אותו. האם זוהר ינצח את השחור והלבן? מי יעזור לו לגלות את עצמו מחדש? והאם הוא ימצא סוף-סוף בית? "כמעט שם" הוא רומן הנעורים הראשון בסדרת פרא לספרות מקור עכשווית, המביאה לקוראות ולקוראים קולות חדשים ולא שגרתיים.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

מיץ פטל

ספר ילדים ישראלי. הספר מעביר מסרים חינוכיים רבים, כגון שיתוף פעולה, סליחה על טעויות, סקרנות וסיפוקה, יצירתיות וחברות. מצולם בהגדלה.

למידע נוסף

מוצץ המזל

לאיתמר יש מוצץ אחד, יחיד ומיוחד ורך במיוחד, שהוא לא מוכן לוותר עליו. לאיתמר יש דוד אחד, שבא לביקור מאמריקה וגם לו יש מוצץ. מוצץ מזל! ואז... שוד ושבר! מוצץ המזל נעלם! איך יחזור הדוד בשלום לאמריקה בלי מוצץ המזל שלו?!?

למידע נוסף

דב מצב-רוח טוב

הדוב עצוב ובודד, הוא רגיל לשחק רק עם דובים ובטוח שאינו יכול לשחק עם חיות אחרות. צב, ארנב וזוג שבלולים מלמדים אותו בהומור וביצירתיות שאפשר ליהנות עם כל מיני חברים. סיפור עם הרבה מצב רוח טוב!

למידע נוסף

בייגלה

סיפורו של כלב תחש.

למידע נוסף