דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

שש נקודות - סיפורו של לואי בריל הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: בראינט, ג'ן

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,ביוגרפיה
הוצאה: צלטנר ספרים
שנת הוצאה: 2016
תרגום: יהודה אטלס.
קריינות: רז אביגיל
אורך: 00:26 שעות / 34 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:

לואי ברייל היה רק בן שלוש כשאיבד את ראייתו. הוא היה ילד נבון והחליט למרות זאת לחיות כמו כל הילדים. יותר מכל הוא רצה לדעת לקרוא ולכתוב. אבל בבית הספר לעיוורים שבו למד בפריז, לא נמצאו ספרים עבורו. לכן הוא המציא את האל"ף-בי"ת הנקרא על שמו: כתב ברייל - שיטה חדשה לגמרי של כתיבה שאפשרה לו לקרוא באמצעות מישוש. שיטה יעילה זו משמשת את קהילת העיוורים עד היום. סיפור מעורר השראה על הממציא הצעיר שהעניק את מתנת הקריאה לעיוורים בכל העולם.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אהבת איתמר

מבוסס על פרשה אמיתית. סיפור מאבקו העיקש של איתמר בן אב"י למימוש אהבתו ללאה אבושדיד אשר משפחתה הספרדית דחתה אותו משום היותו אשכנזי עני. ממשיך את סיפור ילדותו והתבגרותו של איתמר כפי שסופר בספר "הבכור לבית אב"י".

למידע נוסף

קסם חדי-הקרן 2: משב רוח וכישוף השמים

בממלכה הרחוקה של העמק המכושף, החברות הכי טובות איישה ואמילי חווות הרפתקאות מדהימות עם חברותיהן חדות-הקרן. כשחדת-הקרן המרשעת סלינה גונבת את התליון המיוחד של משב-רוח, חדת-הקרן של השמים, האוויר בממלכה הופך מזוהם וכל יצורי הממלכה מתקשים לנשום כראוי. האם יצליחו הבנות לעזור למשב-רוח למצוא את התליון שלה ולהציל את הממלכה?

למידע נוסף

טופז

הרימו מפרשים והכונו לצאת להפלגה קסומה ועמוסת הרפתקאות! טופז לומדת עם חברותיה קורל, ספיר, אופל וג'ייד בבית הספר "קצף-גלים". לילה אחד קורא קול מסתורי לבנות החבורה לצאת אל אגם התכלת שלחופו שוכן בית הספר, והן מגלות להפתעתן שהן בעצם נסיכות - בנותיהן של מלכי ממלכת למוריה המסתורית. על הממלכה מאיימת להשתלט המכשפה אובסידיאן, ועל הבנות מוטלת המשימה...

למידע נוסף

החברות מגבעת הסלמנדרות

סיפור חברותן המופלא של שתי ילדות בנות אותו גיל, איבתיסאם מהכפר תרשיחא ויעלה מקיבוץ חניתה. הן מספרות זו לזו הכל, ממש הכל - עד שכל אחת מהן נתקלת באירוע שעליו קשה לה לספר לחברתה הטובה. שתיהן מגלות שלא כולם אוהבים את החברות ביניהן, או ליתר דיוק, את החברות בין ילדה יהודיה לילדה ערביה. דרך עיני הילדות נפרשים ונשזרים סיפורי שני העמים המתגוררים כ...

למידע נוסף