דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

שש נקודות - סיפורו של לואי בריל הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: בראינט, ג'ן

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
בהפקה לברייל. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,ביוגרפיה
הוצאה: צלטנר ספרים
שנת הוצאה: 2016
תרגום: יהודה אטלס.
מהדורה: מצולם בהגדלה
קריינות: רז אביגיל
אורך: 00:26 שעות / 34 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות

תקציר הספר:

לואי ברייל היה רק בן שלוש כשאיבד את ראייתו. הוא היה ילד נבון והחליט למרות זאת לחיות כמו כל הילדים. יותר מכל הוא רצה לדעת לקרוא ולכתוב. אבל בבית הספר לעיוורים שבו למד בפריז, לא נמצאו ספרים עבורו. לכן הוא המציא את האל"ף-בי"ת הנקרא על שמו: כתב ברייל - שיטה חדשה לגמרי של כתיבה שאפשרה לו לקרוא באמצעות מישוש. שיטה יעילה זו משמשת את קהילת העיוורים עד היום. סיפור מעורר השראה על הממציא הצעיר שהעניק את מתנת הקריאה לעיוורים בכל העולם. מצולם בהגדלה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אותיות מתוקות

סיפור על גל ואבא, רוחמה הגננת וילדי הגן- וסיפור נוסף על חכם רפאל המתוק, שחי לפני שנים רבות בארץ רחוקה. טעם הדבש של אותיות האלף-בית מחבר בין הווה ועבר, ובין גל לבין סבא רפאל.

למידע נוסף

מאחורי הדלת יש שביל

הילד בסיפור פותח את דלת ביתו ויוצא אל השביל ואל העולם. דרך עיני הילד העולם נהדר, אבל נהדרת מכול היא מי שממתינה לו בקצה הדרך.

למידע נוסף

לא קל להיות גבור-על

נכון שאני גבור-על, אבל בבוקר אני הולך לגן כמו כולם. ואם חשבתם שלגבורי-על תמיד קל, אז תדעו שזה ממש לא ככה. אני צריך להתאמן ולהתחזק ולשמור על הגלימה שלי, ולפעמים אני גם נקלע לצרות צרורות. ומה קורה אז? איזה טריק-על מחלץ גבורי-על מצרה?

למידע נוסף

ההר המוזר

סיפורת דתית ברוח היהדות. אגדות ההר המוזר מתרחשות כל הזמן, למרות שהן מעולם לא קרו...הן מתרחשות בליבו של כל אחד מאיתנו - גדולים וקטנים. שלושה סיפורים שימשיכו ללוות אתכם זמן רב ולגדול בתוך ליבכם כפרחים של עוצמה והשראה. ספר העוסק בחיפוש המתמיד שלנו, ברגשות הנסתרים, ברצון לקשר לזולת ועם השם.

למידע נוסף