דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

ביקור הגברת הזקנה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: דירנמט, פרידריך

פורמטים: פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: מחזה,ספרות יפה מתורגמת
הוצאה: אור עם
שנת הוצאה: 2018
תרגום: טובה קשת.
מהדורה: מצולם בהגדלהמהדורה מחודשת
אורך: 149 עמודים / 2 עמודים לאותיות גדולות

תקציר הספר:

מחזה. עלילה מדהימה של מעשה נקם נורא. קלייר זחנסיאן מבקרת בעיר הולדתה, אותה עזבה 45 שנה קודם לכן. היא מציעה לתושבים המרוששים מענק של מיליארד בתנאי שיהרגו את מאהב-נעוריה שבגד בה. התנגדותם המוסרית מתפוררת אט אט.


 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

מחזות 3 - יסורי איוב ואחרים - מחזות

כרך מתוך סדרה המקיפה את מכלול יצירותיו של חנוך לוין. המחזות: הוצאה להורג, יסורי איוב, הזונה הגדולה מבבל, הנשים האבודות מטרויה, כולם רוצים לחיות.

למידע נוסף

ליסיסטרטה

מחזה. בשנת 411 לפנה"ס, אישה אתונאית מארגנת את נשי יוון לשביתה ביחסי-מין, כל עוד אין הגברים מסיימים את המלחמה. קומדיה המבטאת את הכמיהה לשלום.

למידע נוסף

בעלת הארמון - אפיזודה דרמטית בשלוש מערכות

המחזה הוא אפיזודה דרמטית המערבת ארבע דמויות, המתרחשת במשך יום אחד בחודש ספטמבר 1947, ובמרכזה סיפורה של ניצולה יהודייה צעירה המוחזקת בתוך ארמון "בעלת הארמון" ואינה מודעת לכך שהמלחמה נגמרה.

למידע נוסף

ליזיסטרטה 2000 - עפ"י אריסטופנס

סיפורה של אישה המארגנת את כל נשות ארצה לשביתת מין עד שתיפסק המלחמה ויהיה שלום. הרעב המיני מאלץ את הגברים לבחור בין שתי אהבותיהם הגדולות – מלחמה או מין. המחזה שנכתב לפני 2400 שנה, אקטואלי היום יותר מתמיד, ומדגיש את האבסורד שבמלחמות ואת הבדלי הגישה בין נשים לגברים בכל הקשור למלחמה ושלום, חיים ומוות. העיבוד של ענת גוב נשאר נאמן לרוח הקומדיה ...

למידע נוסף