דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

הרכבת למקומות בלתי אפשריים - משלוח מקולל הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: בל, פי ג'י

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: הרפתקאות,ילדים ונוער,פנטזיה,נוער צעיר
הוצאה: מטר
שנת הוצאה: 2023
תרגום: מאנגלית: עמית פרדס.
קריינות: ישראל אסתר
אורך: 10:20 שעות / 346 עמודים

תקציר הספר:

כשסוזי שומעת באמצע הלילה רעש שקשוק מוזר, היא מתגנבת למטה ומגלה רכבת שדוהרת בשאגה דרך ביתה. אבל זאת לא רכבת רגילה. זו רכבת משלוחים קסומה של איחוד המקומות הבלתי אפשריים. ילד-טרול בשם ווילמוט מעלה אותה במהירות על הרכבת ועולמה של סוזי מתהפך כשניתנת לה המשימה למסור חבילה מקוללת לקוסמת מפחידה בשם ליידי אפלולית. אלא שכשהחבילה המקוללת מתחננת בפניה שלא תמסור אותה, סוזי מגלה שאולי גורל המקומות הבלתי אפשריים תלוי בה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תלתן - ספר ראשון: הפיל יודע

תלתן הסקרנית ואימה טלי, וטרינרית מומחית עיניים, טסות יחד לדרום אפריקה למקלט לשיקום פילים, במטרה לעזור למטפלים המקומיים שלהם. בזמן שטלי עסוקה בניתוחים, תלתן זוכה להכיר את אקאני, ילד בן גילה שגדל במקלט הפילים. יחד חווים השניים הרפתקאות ומצליחים לפתור תעלומה מדאיגה: היעלמותן המסתורית של שתי הפילות אוונה ומוראטי.

למידע נוסף

החרקנים

בוקר אחד מתעוררים ילדי העיר ומגלים שכל המבוגרים נעלמו. אין הורים, אין מורים, אין מי שיגיד מה לעשות. אז מה באמת עושים? בין ערימות אשפה והררי זבל שמתפוגגים באורח פלא, על רקע רעשים משונים שבוקעים מהאפלולית שמתחת למיטה, נוצרות חברויות מפתיעות, פעילויות מאתגרות ובעיקר – הרפתקה מצמררת ומלאת תפניות. "החרקנים" הוא ספר מפחיד (נגיד) ומצחיק (ממש) הנ...

למידע נוסף

חבורת כוח המוח 8 - והמסיבה המדליקה

הפעם פותרת חבורת כח-המוח תעלומה חמה! מישהו מאיים להרוס את בית הספר ואת המסיבה הכיתתית שתתקיים אצל איל, מנהיג החבורה. ואכן, לאחר כמה ימים פורצת שריפה בבית הספר, המחסן עולה באש ואתו ארגזי השתילים וכלי הגינון. האם יצליחו בני החבורה למצוא את המצית לפני המסיבה? האם הם מסכנים את הבית ואת המשתתפים במסיבה? חבר חדש מצטרף הפעם לחבורה ומשתתף בפתרון ...

למידע נוסף

האחרונה

ביקס היא היצורה האחרונה מבני מינה המיוחדים. במטרה לשמר את זן הדיירנים, יצורים פלאיים הנמצאים בסכנת הכחדה, היא יוצאת להרפתקה מסמרת שיער ופרווה. במסעה עמוס התלאות תפגוש ביקס חברים, אוהבים ואויבים, ותגלה שאומץ ואהבה הם לפעמים כל מה שצריך על מנת לשרוד. קתרין אפלגייט, רקחה סיפור פנטזיה סוחף במיוחד.

למידע נוסף