דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

לא רואים עלי הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: צליק, ניצן

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: אוטוביוגרפיה,שירה
הוצאה: צבעונים
שנת הוצאה: 2020
קריינות: דרורי עדי
אורך: 01:01 שעות / 93 עמודים

תקציר הספר:

"לא רואים עליי" הוא ספרה הראשון של ניצן צליק, שבו היא חושפת את לקות הראייה שלה ואת חייה בעולם של "אנשים רגילים". בשפה ישירה וכנה בגובה העיניים היא מקלפת את נפשה שכבה אחר שכבה. השירים משקפים כמראה הן את החברה הן את הפרט החי בתוכה. אלו שירים אמיצים, ייחודיים, המעבירים מסר יקר והזדמנות חד-פעמית להבין את הדברים שלא רואים. וגם לקבל אהבה, הערכה ותקווה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

מסך אש מתגלגל - תותחנים פורצי דרך

“לקראת השעה שמונה בבוקר דיווחו כל כוחות חטיבה 7 על הפגזה סורית רצחנית. כולם ירדו לאחור. הטנקים הסוריים חצו את תעלת הנ”ט והתקדמו כמו פלנקס רומאי. לוז ההתקפה היה ‘כוח אסד’ – 100 טנקי T-62 חדישים בפיקודו של אחי הנשיא ריפעת אסד, ולצידם כ־70 טנקים של דיוויזיית החי”ר. “זה היה רגע קריטי. טנקים מעטים שלנו היו בעמדותיהם, השמש היתה בעיניים, ארטילרי...

למידע נוסף

בין חול לקודש - שיחות הנשיא בקול ישראל

ספר תעודה לשנתיים של התרחשויות אינטנסיביות במדינת ישראל, (1989-1991). נשיאה לשעבר של מדינת ישראל, מנסה לשלב ארועים בהם השתתף עם התפתחויות שחלו במדינה.

למידע נוסף

ילדות (לא) נשכחת

אוטוביוגרפיה של המחבר, שכתב את אשר עבר עליו מאז גירושי הוריו. ילדות עשוקה של ילד שנזרק בין אבא לאימא, התגלגל במוסדות ואף חי בגינה ציבורית וברחובות.

למידע נוסף

צבע המים - הוקרתו של איש שחור לאימו הלבנה

סיפור אוטוביוגרפי של עיתונאי אמריקני בכיר שהוא גם מוסיקאי, ג'יימס מקברייד, בן לכומר שחור ואם לבנה, שבגיל 30 החליט לחפש את עצמו דרך חיפוש שורשיה של אימו. זהו ספר מקסים ומרגש שכבש באנושיותו ובדמותה המרתקת של האם. יום אחד, בהיותו ילד, כשאימו בכתה בעת התפילה בכנסייה שאל אותה למה היא בוכה. "חשבתי שדמעותיה של אמי הגיעו ממקום אחר, מקום רחוק, מקו...

למידע נוסף