דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מיו, מיו שלי הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: לינדגרן, אסטריד

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,נוער צעיר,פנטזיה,הרפתקאות
הוצאה: פעמון
שנת הוצאה: 2022
תרגום: משוודית: דנה כספי.
קריינות: ארב אורנה
אורך: 03:33 שעות / 141 עמודים / 2 עמודים לאותיות גדולות / 2 כרכים לברייל

תקציר הספר:

מישהו הקשיב במקרה לרדיו בחמישה-עשר באוקטובר בשנה שעברה? מישהו שמע שמחפשים ילד שנעלם? כך הם אמרו: "משטרת סטוקהולם מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר בו וילהלם אולסון, בן תשע, שנעלם שלשום בשעה 18:00 מביתו בכתובת אופלנדסגטן 13. לבו וילהלם אולסון שיער בהיר ועיניים כחולות וביום היעלמו היה לבוש במכנסיים חומים קצרים, סוודר אפור וכובע אדום קטן. מידע על הנעדר יש למסור לאגף לביטחון הציבור במשטרה." כן. זה מה שאמרו. אבל לא התקבל שום מידע על בו וילהלם אולסון. לאיש מעולם לא נודע לאן נעלמו עקבותיו. בו וילהלם אולסון היתום אינו מאושר אצל המשפחה שאימצה אותו, ובתחילת הסיפור הוא יושב על ספסל בפארק, מרחם על עצמו ומדמיין מודעת "חיפוש נעדרים" שתתאר אותו. עד מהרה הוא ממריא לארץ רחוקה, שבה מתברר לו שאינו יתום מסכן אלא הנסיך מיו, ויש לו אבא (המלך) וגם סוס מעופף. במקום להתבטל עם חברו החדש יום-יום, הוא יוצא להציל מציפורני האביר קטו ילדים שכלא בטירתו. השניים מצטיידים בלחם שמשביע רעב, בגלימה המרופדת באריג אגדות ובחלילי עץ. האם יצליחו להציל את הילדים?


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

לא מדברות עם אנה

אם מישהו היה מספר לאנה, שדווקא החברה הכי טובה שלה תהיה זו שתפגע בה יותר מכולם, היא לא הייתה מאמינה. בכיתה ה', כשאנה משכנעת את הוריה להעביר אותה מבית הספר הדמוקרטי לבית הספר האזורי ולהתאחד עם חברותיה מהקיבוץ, היא מאושרת! גם נטע, חברתה הטובה ביותר, לא יודעת את נפשה מרוב התרגשות. סוף סוף יוכלו שוב להיות יחד! אף אחת מהן לא שיערה מה עומד לקרות...

למידע נוסף

מקס והפנטום הקוסמי

למקס לא חסרות בעיות. הוא בן 11 אבל לא גבה בסנטימטר מאז הגן, השיער שלו מסרב לצמוח, בריונים רודפים אחריו, והוא בכלל אמור להיות בריתוק. אה, והוא גם היחיד שיכול להציל את כדור הארץ. חמוש רק ברובוט צעצוע, גיימרית מפורסמת, סבתא עצבנית ועגבנייה עסיסית, הוא מוצא את עצמו במסע בלתי אפשרי בחלל. למה כדור הארץ קופא פתאום? באיזה מטבע משלמים בדיינר על מר...

למידע נוסף

ילדי שכונות ירושלים 2 - מארחים את סמי

מיהו סמי? מדוע הוא בדרכו לארץ ישראל? מה הקשר שלו ל"ילדי שי"? כיצד הצליחו הילדים להציל את מיסטר גוטפרב? לאן נעלמה גברת גוגנהים? איזה מבצע אדיר ארגן סמי כדי לעזור להורים וולף? כל זאת ועוד בספר זה. ספרות ילדים דתית.

למידע נוסף

ילדי שכונות ירושלים 1 - מגלים תושיה

מי הם מוישי ושירו? מה פתאום הם לבדם בבית? היכן ההורים? מה מצבה של גיטי, אחותם התינוקת? מדוע חני אחותם אצל השכנים ויס? מי היא הגברת גוטליב שהם כה חוששים לרכושה? כל זאת ועוד בספר זה. ספרות ילדים דתית.

למידע נוסף