דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מנסים ועושים ובסוף מצליחים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: מסד, גיא

פורמטים: פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,ילדים,ראשית קריאה
הוצאה: צמרת
שנת הוצאה: 2019
קריינות: ליברמן טלי
אורך: 00:09 שעות / 23 עמודים / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:

זיו רוצה לבנות מגדל מקוביות, נדב אוהב לשחק בכדורגל, עומר משחק כל היום במחשב וקרן רוצה להרגיש גדולה ולרכוב על האופניים לבדה, אבל זה לא כל כך מצליח להם. וזה מעציב, מכעיס ומתסכל. בספר מנסים ועושים ובסוף מצליחים הילדים לומדים שהדרך הטובה ביותר להצליח היא להמשיך ולעשות. כי גם כשלא מצליחים, לומדים משהו חדש, מה אפשר לעשות אחרת ואפילו טוב יותר, וכל שינוי, אפילו הקטן ביותר, מוביל בסופו של דבר להצלחה. ועם סבלנות, התמדה ומעט עזרה של ההורים והמורים, הם מבינים שכש"מנסים ועושים, בסוף מצליחים".


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

קלוד הקיפוד

באמצע הלילה כך פתאום, צצה לה בעיה וצריך פתרון. המסע בעקבותיו מסתיים במקום בו התחיל...אנו מלווים את קלוד הקיפוד בחיפושיו אחר בית חם ונעים, בו יוכל לישון בשלווה. זהו סיפור משעשע ומחכים, ומוסר-השכל בו טמון לקטנים וגם לגדולים!

למידע נוסף

אני אוהב לחפש

ילדים וילדות לומדים כל הזמן ובכל מקום: הם לומדים כשהם מחפשים אחרי אבדה וגם כשבמקרה הם מוצאים בדרך משהו אחר. הם לומדים שאפשר להצטער על מה שאבד ובכל זאת להתעודד, לשמוח ולמצוא עניין בדבר חדש ולא צפוי.

למידע נוסף

ספר על גמדים, פטריות ומה עוד?

שלושה גמדים יוצאים לטיול ומוצאים שלוש פטריות. בעזרת הרבה מעוף ודמיון הופכות הפטריות למטריות, לסירות, למצנחים ועוד ועוד. קלסיקה חורפית אופטימית שמעודדת חשיבה יצירתית.

למידע נוסף

כשסבא אליהו היה קטן 2 - מבול של צרות

החורף בא וכשהגשם מתחיל לרדת, נוחת על סבא אליהו מבול של צרות. מים מציפים את הבית שלו, הורסים את העסק של אביו ומשאירים את משפחתו חסרת כל. המצב מחמיר כשאבא של אליהו חולה, כי בשביל רופא ותרופות צריך כסף, וכסף - אין! אבל אליהו לא מתיאש, וגם אם איבד הכל, הוא עדיין מלא תושיה ודמיון, ובעזרתם אפשר להתגבר על כל מכשול. הספר "מבול של צרות" הוא השני ב...

למידע נוסף