דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מי את בכלל הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: נובק, יולי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: אוטוביוגרפיה,עיון,מסעות וטיולים
הוצאה: עליית הגג, משכל
שנת הוצאה: 2022
קריינות: ניב ברק יפעת
אורך: 08:46 שעות / 304 עמודים

תקציר הספר:

בקיץ 2017, לאחר חמש שנים סוערות, סיימה יולי נובק את תפקידה כמנכ"לית אירגון שוברים שתיקה ויצאה אל העולם, אל הטבע, אל מקומות אחרים, אל העבר הקרוב והרחוק, אל עומקי הנפש – כדי לנסות למצוא דרך חזרה אל מקום שהיה פעם בית. זהו סיפור מסע, מניפסט פוליטי, ממואר, ספר מתח, סיפור אהבה, עדות אישית וכתב אישום – כל אלה ואף אחד מהם. זהו אוסף של תשובות לשאלות שמפחיד לשאול ושל שאלות שאין עדיין דרך לענות עליהן. בעיקר, זוהי הזמנה: להצטרף למסע שעובר בקצות הנפש ומתעקש לנוע אל מעבר למובן מאליו, מעבר לידיעה הנחרצת על מי שחשבנו שאנחנו. שמתעקש להפנות את המבט אל מה שנמצא מעבר לעיוורון ולשתיקה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

סוף טוב

"צרו בראשכם תמונה: ילדה-נערה עוברת ניצול מיני מתמשך בתוך המשפחה. בגיל חמש עשרה היא יוצאת לעולם. לבדה, פצועה. ללא אדם שהיא יכולה לסמוך עליו. ללא כתובת שהיא יכולה לפנות אליה. זה לא כבר הבינה כי מה שלימדוה כמותר, הוא אסור. היא כבר לא יודעת אם ביכולתה להבחין בין טוב לרע. שום דבר לא מובן מאליו. שום דבר לא מובן. ומה עושים עם הכאב?" מורן וורנשטי...

למידע נוסף

העוצמה שבפנים

האם הגנטיקה היא גזר דין? האם נתוני הפתיחה שנולדנו איתם בהכרח קובעים את גורלנו? האם האופי שלנו בר-שינוי? שאלות אלו ואחרות זוכות לטיפול ולמענה בסיפור חייה המרגש והמטלטל של אירית בוטבול עובדיה, החושף את הקוראים למסע הקשה והייחודי שעשתה – מסע פיזי ותודעתי שעזר לה להתגבר ולצלוח את כל המכשולים שעמדו בדרכה. אנו מלווים אותה משנותיה הראשונות בדימו...

למידע נוסף

את יהודיה! - סיפור תלאותי כנערה יהודיה במסתור בברלין הנאצית בתקופת המלחמה

סיפור תלאותיה של נערה יהודיה בברלין, מאז עליית הנאצים לשלטון בגרמניה ב-1933 ועד התמוטטות הרייך השלישי ותום מלחמת העולם השנייה. סיפור שכולו חוויות אישיות מרגשות, שבאמצעותן ניתן ללמוד הרבה על התקופה האפלה, הנוראה ההיא.

למידע נוסף

הבריחה מדמשק

הסיפור הבלתי ייאמן של בריחת משפחתו של ג'ק בלנגה מסוריה בהיותו נער, ואגב כך את סיפורה של יהדות דמשק, מהקמתה של מדינת ישראל ועד הבריחה, עשרות שנים מאוחר יותר - המעצרים, העינויים בכלא, המשפחה שנקרעה, החיים בפחד וההבטחות שנכזבו. ואולי לא פחות מכך, זהו גם סיפור על כוחם של החלומות והנחישות להגשמתם.

למידע נוסף