דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

גירושולוגיה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: חסקי, שמעון

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: משפטים,עיון
הוצאה: כנרת, זמורה
שנת הוצאה: 2021
קריינות: וייס אפי
אורך: 05:54 שעות / 191 עמודים / 2 עמודים לאותיות גדולות / 4 כרכים לברייל

תקציר הספר:

גירושולוגיה הוא ספר מרתק החודר לנבכי ההוויה האנושית, מתוך תפיסה שאנשים שמתגרשים הם בעצם אנשים נורמטיביים במצב ״פסיכוטי״. הספר משלב בין פסיכולוגיה למשפט ובוחן באמצעות סיפורי גירושים מרתקים את מהות הטבע האנושי, ואת יכולתם של בני האדם — בעבר, בהווה, לעתיד לבוא — לנהל זוגיות וחיי נישואים. הוא מתבונן באומץ בזוגיות האנושית ועונה בין היתר על השאלות הבאות: מדוע אנו בוגדים בבני הזוג שלנו? האם אפשר להימנע מבגידה, או שהאבולוציה מכתיבה לנו העדר מונוגמיה? מדוע אנחנו מתחתנים בכלל? עד כמה קנאה עשויה להרוס את חיי הנישואים? מהי האבולוציה של נישואים? האם יש דבר כזה 'נשמות תאומות'? מהו ניכור הורי, ואיך מתמודדים איתו? מה עושים במקרה של אלימות במשפחה? מה מקומם של שקרים בחיי נישואים? האם התחתנו עם מפלצת, או שמא הפכנו בהתנהגותנו את בן/בת הזוג למפלצת? האם יש בכלל דבר כזה, "גירושים בטוב"? האם גירושים מכובדים עדיפים על חיי נישואים אומללים?


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

המשפט האחרון

אלחנדרו "סנדי" סטרן הוא עורך דין מבריק העומד לפרוש לגמלאות בבריאות רופפת אך ברוח איתנה. כאשר ידידו הוותיק ד"ר קיריל פאפקו, חתן פרס נובל לרפואה, מואשם ברצח, בשוחד ובמרמה ובסחר במניות תוך שימוש במידע פנים, מחליט סטרן שזה יהיה המשפט האחרון שלו ומקבל עליו את תפקיד ההגנה. במהלך המשפט סטרן נאלץ לנבור מתחת לפני השטח של חיי חברו. ככל שהמשפט מתקדם...

למידע נוסף

לצד הנרדפים - ביוגרפיה

קלארנס דארו היה מורד מלידה. הוא נלחם בשצף-קצף נגד אי-צדק, שאננות האזרח, רדיפת הנדכאים וחסרי המגן - וביחוד נגד עונש המוות. הוא היה גדול עורכי הדין של המאה ה-20, ואחד מגדולי ה"שחקנים של בית המשפט". בגיל 37 היה דארו פרקליט חברות מצליח, אך פרש ממשרתו הבטוחה כדי להגן על מנהיג פועלים.

למידע נוסף

המדריך המשפטי השלם

המדריך המשפטי השלם יעזור לך לדעת יותר על זכויותיך. הספר ערוך במתכונת של שאלות ותשובות.**

למידע נוסף

המשפט הפלילי - מדריך שימושי לדיני העונשין

מדריך שימושי לדיני העונשין. בלשון קולחת, כסיפור עלילה מרתק, הקורא מקבל ייעוץ משפטי מעולה. הליכי חקירה של המשטרה, דיני חיפוש ומעצר, הגשת תלונות וקובלנות וכד'.

למידע נוסף