דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

החיים על פי ינון 3 - החופש הגדול הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: נוה, נדב

פורמטים: פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,נוער צעיר
הוצאה: משכל
שנת הוצאה: 2021
קריינות: ינון גבי
אורך: 01:51 שעות / 156 עמודים / 1 כרכים לאותיות גדולות / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:

אהלן! זה אני, ינון! מה שלומכם? אז ככה, החופש הגדול הגיע ויצאנו כל החברים למחנה קיץ מטורף! היו לנו משימות סודיות בשטח, עקבנו אחרי דמויות מסתוריות שהתנכלו לנו והתגוננו מפני מורחי משחת שיניים שתקפו אותנו באמצע הלילה. טוב, אני לא אגלה לכם את הכול כדי לא להרוס לכם את הספר. מה שאני כן יכול להגיד זה שהיה מחנה בלתי־נשכח... זהו! לא תוציאו ממני יותר אף מילה!


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

קלוד הקיפוד

באמצע הלילה כך פתאום, צצה לה בעיה וצריך פתרון. המסע בעקבותיו מסתיים במקום בו התחיל...אנו מלווים את קלוד הקיפוד בחיפושיו אחר בית חם ונעים, בו יוכל לישון בשלווה. זהו סיפור משעשע ומחכים, ומוסר-השכל בו טמון לקטנים וגם לגדולים!

למידע נוסף

אני אוהב לחפש

ילדים וילדות לומדים כל הזמן ובכל מקום: הם לומדים כשהם מחפשים אחרי אבדה וגם כשבמקרה הם מוצאים בדרך משהו אחר. הם לומדים שאפשר להצטער על מה שאבד ובכל זאת להתעודד, לשמוח ולמצוא עניין בדבר חדש ולא צפוי.

למידע נוסף

ספר על גמדים, פטריות ומה עוד?

שלושה גמדים יוצאים לטיול ומוצאים שלוש פטריות. בעזרת הרבה מעוף ודמיון הופכות הפטריות למטריות, לסירות, למצנחים ועוד ועוד. קלסיקה חורפית אופטימית שמעודדת חשיבה יצירתית.

למידע נוסף

כשסבא אליהו היה קטן 2 - מבול של צרות

החורף בא וכשהגשם מתחיל לרדת, נוחת על סבא אליהו מבול של צרות. מים מציפים את הבית שלו, הורסים את העסק של אביו ומשאירים את משפחתו חסרת כל. המצב מחמיר כשאבא של אליהו חולה, כי בשביל רופא ותרופות צריך כסף, וכסף - אין! אבל אליהו לא מתיאש, וגם אם איבד הכל, הוא עדיין מלא תושיה ודמיון, ובעזרתם אפשר להתגבר על כל מכשול. הספר "מבול של צרות" הוא השני ב...

למידע נוסף