דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

האיש שהפיל את מסך הברזל - סיפורו של רונלד רייגן הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: נונאן, פגי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: היסטוריה כללית,ביוגרפיה
הוצאה: סלע מאיר
שנת הוצאה: 2021
תרגום: מאנגלית: אילן חזות.
קריינות: ינון גבי
אורך: 15:10 שעות / 400 עמודים

תקציר הספר:

פגי נונאן מציעה תיאור קולח של הסביבה הענייה שבה התעצבה אישיותו של רייגן, של התחשלותו כאדם פוליטי בזירה הסוערת של תעשיית הקולנוע, של הקשר המופלא בין רייגן לאשתו ננסי, ושל חוש ההומור המיוחד שלו – לצד ניתוח האופן שבו הצליח רייגן להחזיר את ארצות הברית לעמדת הובלה על פני ברית המועצות ולחלץ את ארצו משקיעה כלכלית, חברתית ומוסרית מתמשכת. הספר רצוף שלל סיפורים לא ידועים שהמחברת חילצה מפי האנשים שסבבו את הנשיא הנערץ. כיצד הפכה האווירה בהוליווד את רייגן מאיש שמאל לרפובליקני? מהי הבדיחה שסיפר רייגן לאחר שנורה, ונתניהו הוכפש כשחזר עליה? למה נדהם העולם כשרייגן תקף את שלילת זכויות האדם בברית המועצות? איך יצרה תוכנית "מלחמת הכוכבים" תפנית היסטורית בלי שמומשה?


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

הימין הקיצוני החדש

מניין שואב הימין הקיצוני החדש את כוחו? כיצד משרתים אותו הפיחות המכוון במעמד האמת וסימון מתנגדי הממשלה כאויבי המדינה והעם? איך מגויסת לטובתו תקשורת ההמונים? עד כמה סכנתו ממשית וכיצד אפשר להיאבק בו?

למידע נוסף

התרבות הקלאסית - שער להכרת תרבות יוון ורומא

ספר מבוא מקיף על יסודות התרבות הקלאסית העתיקה והבנת השלכותיה על התרבות המערבית של ימינו. הספר עוסק בצמחיתה של התרבות הקלאסית, ובמפגש בין היהדות והתרבות היוונית בתקופה ההלניסטית-רומית אשר ממנו נוצרה הנצרות.

למידע נוסף

ארכיאולוגיה תנ"כית - כרך ה

מאז ומתמיד הסעירו המאורעות ההיסטוריים המסופרים בתנ"ך את דמיונם של הארכיאולוגים. אין בעולם ספר ששימש בסיס למספר כה רב של מחקרים ותגליות ארכיאולוגיות כמו התנ"ך, ואין בעולם אזור שנחקר ביסודיות כמו ארצות המקרא. בספר זה מוצגות תגליות ארכיאולוגיות רבות מספור, המאירות באור יקרות את אמיתותו של התנ"ך, ומספרות את סיפור ההיסטוריה האנושית בארצות המקר...

למידע נוסף

הצד הנכון של ההיסטוריה - איך קרה שתבונה ומוסר בנו את גדולתו של המערב

כחברה, אנו שוכחים שרבים מההישגים של האנושות לאורך ההיסטוריה קרו בזכות אנשים שהאמינו הן בערכים היהודיים-נוצריים והן בכוחה של התבונה, שלידתה ביוון העתיקה. הערכים הללו הולידו את ההומניזם והמדע, הביסו את הנאצים ואת הקומוניסטים, בנו את אמריקה, שמו קץ לעבדות, חילצו מיליארדים מעוני ונתנו מסגרת ותכלית רוחנית. בספר זה, העיתונאי והפרשן הפוליטי האמר...

למידע נוסף