דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

התפוח נפל רחוק מהעץ - על ייעודו המפוספס של המין האנושי ועל יצירת חזון בעולם משתנה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: לפידות, עמיעד

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: טבע ובע"ח,עיון
הוצאה: צמרת
שנת הוצאה: 2021
קריינות: וייס אפי
אורך: 04:44 שעות / 151 עמודים

תקציר הספר:

מהן הסיבות שהמין האנושי וכדור הארץ נמצאים במסלול של התנגשות? מה הוא ייעודו של המין האנושי? מה צריך לעשות כדי לחולל שינוי שיציל את האנושות? ספר הביכורים של עמיעד לפידות מתאר את תפיסת הקיימות מזווית חדשנית ומקורית, שיכולה לסייע להבין איך הגענו עד הלום, ומה צריך לעשות כדי לצאת מהמשבר הסביבתי. בין השאר יובא הסיפור שמעולם לא סופר על משה רבנו, שככל הנראה היה הראשון שהבין שיש בעיה בתרבות שבה אנו חיים, ובמשמעות החברתית והסביבתית של הפערים בין שכבות החברה. בעקבות זאת, בורח משה ממצרים ועובר חוויות המעצבות את תפיסת עולמו ואת חזונו ליצור חברת מופת שתראה לעולם כי ניתן לעשות דברים אחרת, במציאות המשתנה. תפיסת העולם של המחבר, ובכללה ביקורת על המוטציה התרבותית שיצרנו כאן, נפרשת בהרחבה בספר זה, וכן מובאים כלים מעשיים המראים כיצד ניתן לחולל שינוי בעולם, בסביבה הקרובה ובחיים של כל אחת ואחד מאיתנו.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

קלרה הפסיקה לאחר

חתולים וכלבים, כמו גם דולפינים, גיריות, קיפודים, ציפורים ועוד ועוד - אלה גיבורי הספר האמיתיים של 'קרלה הפסיקה לאחר'. החתול האומלל 'נסיך', כבש צעיר לימים שניצל בדרך נס מגורל אכזרי אי שם על פני האוקינוס, אמא דישונה משמורת ה'חי בר' הסמוכה לאילת, והכלבה 'אלפא' שהתחננה וביקשה סליחה.

למידע נוסף

ברווזיים

לסבתא של אפרים / לסבתא ברווזיים / אחד לבן / שני שחור / לסבתא ברווזיים. משולב ברייל מודפס.

למידע נוסף

חצי עוגה ושירה

זהו אוסף של שירים משעשעים על כלבים, ציפורים ויצורים אחרים המתפרש מילדות עד זיקנה, מלגלג ברוח טובה על תקופת ההתבגרות ונוגע במציאות העכשווית ובפוליטיקה.

למידע נוסף

עולם קטן - דיוקנאות של חרקים

"עולם קטן" מפנה את תשומת הלב לחייהן של שש-עשרה קבוצות חרקים, מבריומים ושפיריות ועד חיפושיות, דבורים ופרפרים. זהו מסע אל אחד המופעים המרהיבים והעתיקים ביותר של החיים עלי אדמות, מופע שבלעדיו חיינו אינם אפשריים. הספר מתמקד בחרקים כפי שהתגלו לסופרים ומשוררים במרוצת הדורות, וכן מתאר מפגשים של המחבר עם חרקים בעולם שמחוץ לספרות: צרעה המבקרת בבית...

למידע נוסף