דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

זהו שיווק הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: גודין סת

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: עיון
הוצאה: מטר
שנת הוצאה: 2020
תרגום: מאנגלית: כנרת היגינס-דוידי.
קריינות: רוזנבלום ג'וני
אורך: 06:14 שעות / 248 עמודים / 3 עמודים לאותיות גדולות / 5 כרכים לברייל

תקציר הספר:

זה למעלה מעשרים שנה סת גודין - אחד מאנשי השיווק המובילים בעולם וסופר השיווק הנמכר בעולם – מהווה השראה למיליוני יזמים, מנהלים ואנשי שיווק בכל הדרגים. כעת הוא מגיש לראשונה את מהות חכמתו השיווקית, באריזה אחת נגישה ונצחית. בואו ללמוד כיצד לזהות את קהל היעד שלכם, לאמץ את הנרטיב שלו, לרכוש את אמונו, ולאחר מכן להעניק לו את הכלים והסיפורים שבעזרתם יוכל להגשים את יעדיו. לא משנה מה המוצר או השירות שלך, בעזרת תובנותיו, יכולת ההתבוננות הייחודית שלו ודוגמאות בלתי נשכחות, ספר זה ילמד אותך: כיצד לשנות את אופן הצגת המוצר שלך לעולם על מנת ליצור אמון וקשר משמעותי עם קהל היעד שלך. אומנות המיצוב - להחליט לא רק למי המוצר או השירות שלך מיועד, אלא למי הוא לא מיועד. מדוע הדרך הטובה ביותר להשיג את יעדי השיווק שלך היא לעזור לאחרים להיות מי שהם רוצים להיות? מדוע זהו הזמן להפסיק לשקר ולחוש רגשי אשם בקשר לעבודתך. עד כמה השיווק נמצא בבסיסם של הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על מצבנו החברתי. התפקיד המפתיע של מתח ורגשות בכל החלטה על קנייה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

שיטת ד"ר בייטס לראייה משופרת ללא משקפים

תרגילים פשוטים המבוססים על ההנחה כי תפקוד טבעי של העיניים הוא לראות בבהירות וכל אחד יכול ללמוד לראות טוב יותר.

למידע נוסף

ספר מתן תורה - מוקדש להפצת ידיעות מקוריות של נשמת היהדות, הדת וחכמת הקבלה בין שדרות העם ‬

הספר כולל שלושה קונטרסים שיצאו לאור בשנת תרצ"ג (1933): 'מתן תורה', 'הערבות', ו'השלום'; אליהן צורפו מאמרים נוספים, כגון: 'החרות' שהיה אמור להיות חלק מקונטרס רביעי.

למידע נוסף

ונחני באורח מישור - ציוני דרך להורים ולמחנכים בהתפתחותם הרגשית של ילדים ונוער במשפחה החרדית

אורח חייו של הקהל החרדי שונה מזה המקובל בחברה המערבית. המשפחה החרדית מושתתת על נורמות שונות, ערכים שונים, ציפיות שונות ולכן גם דרך החינוך של ילדיה שונה בתכלית. הספר בא לסכם את הנלמד בקורסים ולאפשר נגישות לחומר, בתקוה שיוכל להועיל להורים ולמורים לנווט את דרכם החינוכית.

למידע נוסף

ספר ידיד נפש - א - כוונות התפילה

ביאור הכוונות מתוך שער הכוונות, קיצור הכוונות לרמח"ל, סידור קול יעקב, סידור בעל התניא, סידור הגר"א, סידור שער השמיים לבעל השל"ה, כוונות לרמ"ק, לשם שבו ועוד.. והכל בשפה ברורה ופשוטה

למידע נוסף