דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

החיים כסיפור - לראות את העולם בעיניים חדשות הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: נגן, יעקב

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: יהדות,עיון
הוצאה: גילוי
שנת הוצאה: 2020
קריינות: אמיר מיכה
אורך: 09:30 שעות / 357 עמודים

תקציר הספר:

הרב יעקב נגן לוקח אותנו למסע באמצעות סיפורים שיש בהם כאב ויופי, אהבה ואמונה; סיפורים המלמדים כיצד ללמוד על החיים מתוך החיים. מטען שהצטבר בעקבות מותם של כמה מחבריו ומתלמידיו הניע תהליכים רוחניים רבים שהובילו למחוזות חדשים ומרתקים ברחבי העולם מסין והודו ועד ירדן ומצרים, ולמפגשים עם קשת רחבה של אנשים מיוחדים. הסיפורים מציגים באור חדש מגוון נושאים עשיר: תפילה של אסירה; חנוכה והנסיך הקטן; החכם בהגדה חוזר לשאלה; שיר האהבה של אדם הראשון; מסע אל לב האיסלם, ועוד.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אנשים מספרים על עצמם - 9

סיפוריהם הנדירים של אנשים, שהתכתבו או שוחחו עם הסופר, אשר העלה את סיפוריהם על הכתב, תוך שהוא נצמד לשפתם, לאווירה האופפת אותם ולרגשות והתחושות שעמדו בבסיס כל סיפור וסיפור. מיועד לציבור הדתי ולכל המגזרים והגילאים.

למידע נוסף

גזע מדומיין - היסטוריה קצרה של היודופוביה

האם גזענות הייתה תמיד מעין סנוביזם של עניים או שמא היוותה גם תוצר תרבותי המעובד על ידי אליטות אינטלקטואליות? מהו מקור השנאה הנוצרית ליהודים ומדוע שנאה זו השתמרה במשך זמן כה רב? מהי הסיבה שהיודופוביה ארוכת השנים לא נעלמה עם האמנציפציה? ומתי החלו להגזיע יהודים? האם במחצית השנייה של המאה ה-19, כאשר נטבע המושג "אנטישמיות", או שמא בתחילת התהוו...

למידע נוסף

ממך אליך - מחזור תפילה, הגות וחוויה ליום הכיפורים

מחזור ליום הכיפורים, נוסח ספרד. בצירוף דברי הלכה, מנהגי עדות ישראל, סיפורי חסידים, פיוטים, שירה ישראלית ומכתבי חיילים המתארים לבטים והתמודדיות רגשיות.

למידע נוסף

מדינה כהלכה - התמודדות יהודית עם אתגר העצמאות

הקמת המדינה הציבה אתגר עצום לפני עולם התורה, לפתע הפכו החלומות על מלכות ישראל למציאות. ... בספר זה מציג הרב עדו רכניץ, דיין ובעל תואר שני במדעי המדינה, תמונה רחבה של המשטר הרצוי על פי התורה, תוך התייחסות למשטר הקיים ולערכים הדמוקטיים המרכזיים.

למידע נוסף