דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מחוץ לחוק - ילדות בדרום אפריקה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: נואה, טרוור

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: אוטוביוגרפיה
הוצאה: סלע מאיר
שנת הוצאה: 2019
תרגום: מאנגלית: גל רוזנברג.
קריינות: חוסייסי סולימאן
אורך: 10:05 שעות / ‫ 322 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות

תקציר הספר:

בתקופת האפרטהייד בדרום אפריקה קיימו גבר לבן ואשה שחורה מערכת יחסים פלילית. העונש על קיום יחסים בין גזעיים עמד על חמש שנות מאסר. הזיווג הפלילי הזה הוליד את טרוור נואה. ילד שחום, חריף להפליא, נטול גבולות או תחושת אשם, שנעשה אחד הסאטיריקנים הפוליטיים המצליחים בארה"ב. ב"מחוץ לחוק" חולק איתנו נואה סיפור התבגרות בלתי אפשרי במציאות המטורפת שיצר השלטון הגזעני בדרום אפריקה, ומעניק לנו מבט חודר, מרתק ומשעשע להפליא אל אחד מהניסויים האנושיים הנבזיים ביותר של המאה העשרים. זהו סיפור על עוני, אלימות ובערות בלתי נתפשת; על התהומות שאליהן יכול לשקוע האדם, וגם על כוחה האדיר של נחישות, חכמת חיים ואהבת אם שאפשרו לנואה לקום מהמציאות בה גדל ולבנות את חייו כאחד מהאמנים המצליחים של זמננו.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

משכילה

סיפור אמיתי - סיפור חייה של המחברת. טארה גדלה בחיק משפחתה המתכוננת לקץ הימים באזור הררי נידח באיידהו. כמו אחיה, טארה מוסתרת מהרשויות – אין לה תעודת לידה או תיעוד רפואי כלשהו, והיא אינה לומדת בבית ספר. בבית אין רדיו, טלוויזיה או טלפון, וילדי המשפחה מעבירים את ימיהם בעבודה קשה ומסוכנת במגרש הגרוטאות של האב, ואוגרים כלי נשק ומזון כדי להתכונן...

למידע נוסף

קוראים לי שלמה פרל

סיפורו המצמרר, המופלא של יופ, הוא שלמה-יוזף. על כל אותן השנים של העמדת-פנים ואימת החשיפה בימי מלחה"ע השניה בהן התגלגל הנער היהודי כגרמני טהור. שתי הזהויות התרוצצו בנפשו ואיימו על שפיותו הפנימית ובטיחותו החיצונית.

למידע נוסף

לטוס עם עין אחת

זהו סיפורו המדהים והבלתי נתפס של דני בז, סא"ל (מיל’), שבניגוד לכל היגיון וכנגד כל המוסכמות והסיכויים הצליח להגשים את מה שאיש מעולם לא העז לעשות. זהו מסע מרתק ונוגע ללב המתאר התמודדות קשה, צורבת ועיקשת במכשולים בירוקרטיים צבאיים ובקיבעון מחשבתי של מפקדים. המחבר לוקח את הקורא בדרך ארוכה ומפתיעה שראשיתה ברגע הפציעה ואובדן הראייה בשייטת 13, ד...

למידע נוסף

מרד בטרבלינקה

עדותו של שמואל וילנברג על תמונות האימים מ"בית החרושת למוות" טרבלינקה, לרבות המרד, הבריחה והלחימה בנאצים בשורות המחתרת הפולנית הלוחמת.

למידע נוסף