דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

החברות מגבעת הסלמנדרות הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: בת-אור, מיכל

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער
הוצאה: עצמית
שנת הוצאה: 2019
קריינות: ארבל תרצה
אורך: 00:43 שעות / 63 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:

סיפור חברותן המופלא של שתי ילדות בנות אותו גיל, איבתיסאם מהכפר תרשיחא ויעלה מקיבוץ חניתה. הן מספרות זו לזו הכל, ממש הכל - עד שכל אחת מהן נתקלת באירוע שעליו קשה לה לספר לחברתה הטובה. שתיהן מגלות שלא כולם אוהבים את החברות ביניהן, או ליתר דיוק, את החברות בין ילדה יהודיה לילדה ערביה. דרך עיני הילדות נפרשים ונשזרים סיפורי שני העמים המתגוררים כאן יחד. הסיפורים מהדהדים זיכרונות קדומים של תלאות וגבורות מחיי הסבתות של השתיים, סבתא מגדה וסבתא סמירה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

החופש הגדול של ניקולא הקטן

אני לא מאמין שבבית עדין לא דברנו על התכניות לחפש. בשנים אחרות אבא תמיד אומר שהוא רוצה לנסע לאנשהו, אמא אומרת שהיא רוצה לנסע למקום אחר, ויש המון בלגן. אבא ואמא אומרים שאם זה המצב הם מעדיפים להשאר בבית, אני בוכה, ובסוף הולכים לאן שאמא רצתה ללכת. אבל השנה — כלום... ניקולא הקטן, שכבש מיליוני קוראים ברחבי העולם, וגם בישראל, חוזר בהרפתקאות קיץ,...

למידע נוסף

סיפורים עם כנפיים

טייגה וטונדרה הן שתי פיות לשעבר, שנמאס להן מחיי הקסם, והן רוצות להזדקן בנחת. הן מוותרות על הכנפיים שלהן ונותרות עם הזכרונות בלבד. כאשר בלילה סוער מתדפקים על דלתן שלושה ילדים רטובים וסקרנים, עולים הזכרונות על אודות חיי הקסם מלאי ההרפתקאות שחלפו. ידידות מקסימה נרקמת בין הפיות לשעבר והילדים.

למידע נוסף

כשירח מציץ בחלון

ספר שני בסדרת ספרי השירה לילדים של המשורר שי קלובסקי.

למידע נוסף

עיר מלוכה

רומן היסטורי לנוער, ברוח השקפת חז"ל הנאמנה, על סיבות המרד נגד הרומאים ומהלכו והתגוששות הכוחות בעיר הנצורה, בהסתמך על הגמרא והמדרש, ספר יוסיפון ו"מלחמות היהודים", ולאור מחקרו של הגאון בעל דורות ראשונים. מתאים לציבור החרדי והדתי.

למידע נוסף