דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

טיפ טיפה אמיץ הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: קינר ניקולה

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער
הוצאה: אגם
שנת הוצאה: 2019
תרגום: עברית: ראובן נצן.
קריינות: אבלגון סימה
אורך: 00:07 שעות / לא ממוספרים עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות

תקציר הספר:

האם ארנב קטן וחששן יכול לאזור טיפ טיפה אומץ? נבי מתכונן להרפתקה הראשונה שלו מחוץ לבית, והוא ממש פוחד. אבל בחוץ מחכה לו עולם מדהים, אם הוא רק יצליח להתגבר!


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

הכתר

רק שישה מחזרים — העילית — נשארו בתחרות על לבה של הנסיכה אידליין. כל אחד מהם הוא עולם ומלואו: קייל המוכשר והמרדן, הנרי טוב הלב, שאינו דובר כמעט מילה באנגלית ונעזר בבן הלוויה שלו אריק המתורגמן, הייל המסור, איאן, גאנר ופוקס. כולם אביריים, כולם מקסימים. בנוסף, גם מאריד, נצר למשפחת איליאה, רומז על רצונו לזכות בלבה של אידליין. נדמה שאידליין תיא...

למידע נוסף

איוב, חלוק-נחל והפיל

איוב הוא קצת ילד "שונה", לא רק בגלל שמו יוצא הדופן, אלא גם משום עצמאותו, מרדנותו והדמיון הפרוע שניחן בו. הודות לאלה הוא יוצא למסע הרפתקאות, שמטרתו להחזיר לאפריקה פיל שפגש על משאית של אלטעזאכן ליד בית הוריו בתל אביב. אגב מאבק בכל אלה שמנסים למנוע ממנו לממש את חלומו - הוריו, מוריו, כוחות צה"ל - זוכה הנער בשתי אהבות לא צפויות ומגלה מחדש את ה...

למידע נוסף

עזית באנטבה

עזית משתתפת במבצע. זהו ספר הילדים הרביעי על עזית, הכלבה שנתחבבה כל-כך על הקוראים הצעירים. עזית הכלבה הצנחנית היא גיבורת סדרת ספרי ילדים שכתב הרמטכ"ל מרדכי (מוטה) גור, בעיקר בעת ששירת כקצין בכיר בצה"ל. עזית היא כלבה עזת נפש, המסייעת לצה"ל בפעילויות שונות. הספרים זכו להצלחה גדולה ועובדו להצגת תיאטרון ולסרט קולנוע.

למידע נוסף

מרד בספינה באונטי

ב-1787 נשלחה הספינה באונטי לאי טהיטי. קברניטה היה קפטן בליי האכזר שהתעמר בצוותו הגדול שכלל קצינים ומלחים, בלב האוקיינוס התמרדו המלחים והשתלטו על הספינה, ושילחו את קפטן בליי וכמה מקציניו בסירה קטנה ללב הים. פרשת המרד נגולה בספר זה.

למידע נוסף