דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

אנשים מספרים על עצמם - 10 הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: ולדר, חיים

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
בהפקה לברייל. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן בהפקה לאותיות גדולות. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: סיפורים,יהדות
הוצאה: חיים ולדר
שנת הוצאה: 2018
קריינות: בועז אמיר
אורך: 06:52 שעות / 247 עמודים

תקציר הספר:

סיפוריהם הנדירים של אנשים, שהתכתבו או שוחחו עם הסופר, אשר העלה את סיפוריהם על הכתב, תוך שהוא נצמד לשפתם, לאווירה האופפת אותם ולרגשות והתחושות שעמדו בבסיס כל סיפור וסיפור. מיועד לציבור הדתי ולכל המגזרים והגילאים.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

בעיניים של סבתא

להיות סבתא זה טבעי, אנושי, מלווה באסוציאציות של חום, חיבוק ופינוקים. אולם כשמשוחחים עם סבתות מתברר שמדובר בתופעה מורכבת ורבת-פנים. החוקרת שולמית ולפיש יצאה לפגוש סבתות מתוך תהייה וסקרנות להבין מה זה אומר להיות סבתא במאה העשרים ואחת. החוויה המרתקת שעברה מתגלה בסיפוריהן של עשרים ואחת הסבתות שראיינה. הסיפורים נותנים ביטוי לניסיון חייהן ולחוכ...

למידע נוסף

סיפורים וציפורים

בקובץ סיפורים זה, משיב המחבר לפרקים ברצינות ולפרקים בהומור רב על שאלות שנשאלו. מה עשו ילדים לפני 70 שנה ויותר? כיצד שיחקו? כיצד נראו בתיהם? מה היו יחסי הבנים עם הבנות? איך היה עולמם ללא טלויזיה? באמצעותם של הסיפורים, אנו מכירים את שורשיו של המספר שבעבר ידע לקרב אותנו אל מעשי דור ראשונים, אל טבע הארץ ואל ילדיה. בחר את הסיפורים אלכס זהבי.

למידע נוסף

בדרכי חכמינו - חלק א'

מאות סיפורים נפלאים, המעבירים אותנו אל עולמם הקסום של דמויות הוד ופאר - אנשי מופת, רבותינו התנאים והאמוראים: גדולתם, מעלתם, צדקתם, מסירותם לתורה, תפילה וחסד. בקריאת הסיפורים ירגיש הקורא התרוממות וחיזוק נפלא, ובוודאי יפיק מוסר השכל ויראת שמים. הסיפורים ערוכים בלשון חיה, ציורית וקולחת, ומתאימים לילדים, להורים ולמחנכים; והלשון משמרת את ניחוח...

למידע נוסף

באמת? - או, כשהיינו מעטים

סבתא ימימה מספרת לנכדיה על תקופת המאבק ומשבצת בסיפוריה זיכרונות אישיים מימי ה-"הגנה" ומלחמת העצמאות. כולל סיפורים על טרומפלדור, הביל"ויים והמאורעות.

למידע נוסף