דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

הילד שאהב את הירח הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: קור, פאול

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,הרפתקאות
הוצאה: דביר
שנת הוצאה: 1995
תרגום: אבירמה גולן.
קריינות: יחזקאל עודד
אורך: 00:09 שעות / לא ממוספר עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות / 1 כרכים לברייל

תקציר הספר:

"היה פעם ילד, שחרחר ושמח, שאהב במיוחד להביט בירח" וכל מה שקרה לילד, ולירח, ולציפור הגדולה ולכוכב, ועוד סוד קטן שנחבא בין הדפים - כל זה חלם וצייר פאול קור.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

חדר הפלאות של סבתא מאשה

‫בבית של מאשה, סבתא של יעלי, יש חדר מיוחד מלא בספרים, בדפים ובפתקים ואפשר למצוא בו גם בדים וחוטים צבעוניים. יעלי קוראת לו חדר הפלאות של סבתא מאשה. יום אחד, כשיעלי ישבה עם סבתא מאשה בחדר הפלאות, משב רוח שובב חדר מבעד לחלון ופיזר לכל עבר את הפתקים שעל שולחן עבודתה של סבתא מאשה. יעלי מהרה לאסוף את הפתקים וניסתה לקרוא אותם - המילים היו כתובות...

למידע נוסף

שלושה כובעים ומטבע - סיפור עם חורים

מצאתם פעם מטבע זהב ככה סתם באמצע הרחוב? רוב הסיכויים שלא. גם אברמיקו לא האמין למראה עיניו כשראה מטבע נוצץ אליו מהמדרכה. תכף ומיד הוא דרך עליו, שלא יברח, אבל אז קרה לו דבר עוד יותר מוזר.

למידע נוסף

נעלים גדולות בלי חורים - לא רק סיפור ילדים

נעליים גדולות בלי חורים" זה סיפור עם תובנות אמונה והעצמה לחיים ולנשמה. זהו סיפור על החיים היפים של פעם שלא היו תלויים בחפצים. זה סיפור שיגלה לך שהכל כבר נמצא בך ואם רק נסתכל סביב כמו ילד קטן נקלוט סוף כל סוף שהכל כאן "מייד אין בורא עולם".

למידע נוסף

בית הספר לטוב ולרע 3 - הבאושר לעד האחרון

אגתה וטדרוס מתחבאים בבית אמה של אגתה שבבית הקברות, ומנסים להתרגל לשגרת החיים יחד, אך במהרה הם נאלצים לנוס על חייהם מאימת משמר הכפר שמבקש להעלות אותם על המוקד. בינתיים, בבית הספר לרע החדש, סופי נענית לחיזוריו של מנהל בית הספר הצעיר, ומנסה להתרגל לחייה כמלכת רע. אגתה וטדרוס חוזרים ליערות האינסופיים ומקבלים על עצמם לשכנע את סופי לשוב לצדו של...

למידע נוסף