דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

Minecraft - האי הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: ברוקס, מקס

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער
הוצאה: טל-מאי
שנת הוצאה: 2018
תרגום: מאנגלית: מאירה פירון.
קריינות: מאיר זיו
אורך: 06:28 שעות / 263 עמודים / 2 עמודים לאותיות גדולות / 4 כרכים לברייל

תקציר הספר:

ניצול בודד נשטף אל החוף ומביט מסביב. היכן אני? מי אני? ולמה הכול עשוי מקוביות? אבל אין זמן לבזבז, כי מתחיל להחשיך וצריך לחקור את העולם החדש והמוזר הזה. בעדיפות ראשונה יש למצוא אוכל. בעדיפות שנייה יש להימנע מלהפוך לאוכל, כי האי מאוכלס במפלצות: זומבים, עכבישים, קריפרים, שלדים ועוד. ואם זה לא מספיק, בעולם הזה החוקים לא תמיד הגיוניים, אבל אומץ ויצירתיות עוזרים לשרוד. מהביקורת: "ספר רשמי ראשון של מיינקראפט! במסורת ספרי ההרפתקאות הקלאסיים רובינזון קרוזו ואי המטמון, פוגשים הקוראים גיבור – שנקלע לעולם מיינקראפט – המוכרח לגלות את סודות האי המסתורי כדי לשרוד."


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

דבורה עומר מספרת על בן-גוריון

כשדוד בן-גוריון היה קטן, היה לו ראש גדול כמו בלון. "פעם הוא יהיה אדם חשוב," אמר הרופא שבדק אותו וכך היה. מה עוד קרה לבן-גוריון כשהיה ילד? למה הפסיק ללכת לבית הספר? מתי החליט שצריך להכריז על הקמת מדינת ישראל? ולמה זה היה קשה כל כך? מהדורה מחודשת לספרה של דבורה עומר, סופרת הילדים האהובה, על חייו של הילד הנמוך והחכם, שגדל להיות ראש הממשלה הר...

למידע נוסף

שלושת המוסקטרים (ג) - מזימותיה של מילידי

בין כדורי האויב שורק לפתע כדור מכוון בלתי צפוי. מישהו בעל עצמה אדירה, שרק שנאתו מאפילה עליה, החליט להרוג את ד'ארטנין, ואלי גם את שלושת חביריו.

למידע נוסף

שלושת המוסקטרים (ב) - יריב בלתי צפוי

חלק ב'. ד'ארטנין, אתוס, פורתוס וארמיס יוצאים למסע כדי להחזיר לידי המלכה, אן מאוסטריה, חפץ שהיה שייך לה. המשימה הופכת לבלתי אפשרית כשהחשמן רישליה, שנחשב לשליטה האמיתי של צרפת, החליט כי לא תמומש.

למידע נוסף

שלושת המוסקטרים (א) - חרבו של ד'ארטנין

כשיצא לפריס, לא היה ד'ארטנין אלא בן-כפר גסקוני. אבל כבר ביומו הראשון בעיר הבירה הצליח להתקוטט בזה אחר זה עם המהוללים בסיפיה של צרפת, אתוס, פורתוס וארמיס - שלושת המוסקטרים הבלתי-נפרדים. הדו-קרב המשולש, שלא התקיים, הפך אותו לידידם, עד מהרה היתה ססמתם שגורה על פיו: "כלם בעד אחד, ואחד בעד כולם". מאז ואילך אכן היו אלה ארבע חרבות שאין לעמוד בפנ...

למידע נוסף