דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

תבלין לשבת - מבחר סיפורים לשבת הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: הלוי, תמי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
בהפקה לאותיות גדולות. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,יהדות,סיפורים
הוצאה: דני ספרים
שנת הוצאה: 2018
מהדורה: מצולם בהגדלה
קריינות: לוין ריקי
אורך: 01:04 שעות / 64 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות

תקציר הספר:

הסופרת תמי הלוי אספה עבורכם כמה סיפורי שבת יפים מהתלמוד ומהמדרשים: סיפור על איש אחד בשם יוסף שאהב את השבת במיוחד עד שזכה ביהלום, סיפור על תבלין מיוחד במינו שהופך את מאכלי השבת לטעימים, ועוד סיפורים נהדרים שיעשירו את עולמכם.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

דבורה עומר מספרת על בן-גוריון

כשדוד בן-גוריון היה קטן, היה לו ראש גדול כמו בלון. "פעם הוא יהיה אדם חשוב," אמר הרופא שבדק אותו וכך היה. מה עוד קרה לבן-גוריון כשהיה ילד? למה הפסיק ללכת לבית הספר? מתי החליט שצריך להכריז על הקמת מדינת ישראל? ולמה זה היה קשה כל כך? מהדורה מחודשת לספרה של דבורה עומר, סופרת הילדים האהובה, על חייו של הילד הנמוך והחכם, שגדל להיות ראש הממשלה הר...

למידע נוסף

שלושת המוסקטרים (ג) - מזימותיה של מילידי

בין כדורי האויב שורק לפתע כדור מכוון בלתי צפוי. מישהו בעל עצמה אדירה, שרק שנאתו מאפילה עליה, החליט להרוג את ד'ארטנין, ואלי גם את שלושת חביריו.

למידע נוסף

שלושת המוסקטרים (ב) - יריב בלתי צפוי

חלק ב'. ד'ארטנין, אתוס, פורתוס וארמיס יוצאים למסע כדי להחזיר לידי המלכה, אן מאוסטריה, חפץ שהיה שייך לה. המשימה הופכת לבלתי אפשרית כשהחשמן רישליה, שנחשב לשליטה האמיתי של צרפת, החליט כי לא תמומש.

למידע נוסף

שלושת המוסקטרים (א) - חרבו של ד'ארטנין

כשיצא לפריס, לא היה ד'ארטנין אלא בן-כפר גסקוני. אבל כבר ביומו הראשון בעיר הבירה הצליח להתקוטט בזה אחר זה עם המהוללים בסיפיה של צרפת, אתוס, פורתוס וארמיס - שלושת המוסקטרים הבלתי-נפרדים. הדו-קרב המשולש, שלא התקיים, הפך אותו לידידם, עד מהרה היתה ססמתם שגורה על פיו: "כלם בעד אחד, ואחד בעד כולם". מאז ואילך אכן היו אלה ארבע חרבות שאין לעמוד בפנ...

למידע נוסף