דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

שירה חדשה וצעירה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: צדקה, רינה, עורכת

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: שירה,לימוד
הוצאה: רכס
שנת הוצאה: 1986
קריינות: אשד אסתר
אורך: 02:10 שעות / 90 עמודים

תקציר הספר:

אסופת שירים עבריים מודרניים מאת מבחר משוררים ומאמרים המנתחים את השירים.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

יותר חלונות מבית - מבחר הייקו 1976-2016

הספר "יותר חלונות מבית" הוא אסופה מקיפה לשירתו של המשורר האמריקאי גארי הותם, ששירת ההייקו שלו היא מהבולטות בשירה המודרנית בארה"ב. זהו התרגום הראשון לעברית של שיריו, המאגד 40 שנות כתיבה. את השירים בחר ותרגם הסופר והעורך דרור בורשטיין.

למידע נוסף

הספלין של פריז - שירים קטנים בפרוזה

"הספלין של פריז", יצירה שהראתה אור ב-1869, כשנתיים אחרי מותו של בודלר (1867-1821), יכולה להיחשב כצוואה שהותיר אחריו המשורר לתודעה המודרנית. אם ב"פרחי הרע" רוצץ בודלר לראשונה, בקורנס ענקים, את יסודותיה האסתטיים והמוסריים של הספרות המערבית, ופרץ את דרכה של השירה המודרנית מן הבחינה התימטית, הרי ל"שירים קטנים בפרוזה" חבה התקופה החדשה את תשתית...

למידע נוסף

יבגני אונגין

בספר: יבגני אוניגין, נוסח אחרון של התרגום / אריה אהרוני -- על שירת פושקין / לאה גולדבגרג -- יבגני אוניגין העברי - קווים לדמותו / עמינדב דיקמן.

למידע נוסף

הייתם קהל נפלא - שירים לילדים גדולים

ספר השירים האחרון של יהונתן גפן. בספר "הייתם קהל נפלא" ינקות פוגשת זקנה, החל מזכרון שרפרף החליבה של סבתא דבורה, דרך נעורים פרועים, ועד הזדקנות בזמן מגפה, כשבתוך ההשתנות התמידית, נשאר וקבוע המבט הילדי, הנצחי. בילינו יחד בתוך השירים במשך שנה, וסיימנו ימים ספורים לפני מותך. אני מקווה שעומדים שם אבא, איפה שאתה לא נמצא.

למידע נוסף