דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

קרנבל הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: דינסן, איזק

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: סיפורים,ספרות יפה מתורגמת
הוצאה: זמורה ביתן
שנת הוצאה: 1987
תרגום: מאנגלית: לאה זגגי.
קריינות: וייס אברי
אורך: 12:11 שעות / 234 עמודים

תקציר הספר:

קופנהגן, 1925. חבורה של אנשים צעירים (מלבד הצייר הזקן), יפים, אינטלקטואלים, אוהבים ונאהבים, "עשירים ורעבים", משתעשעים במשחקי תחפושות, באהבה, במוות ובזמן. הופעתו של גבר צעיר עם אקדח מעוררת את השאלה: האם זו המציאות או רק ליצנות? קרנבל הוא אחד מבין 11 סיפורים שיצאו לאור 15 שנה לאחר מותה של הברונית קארן בליקסן, הידועה בשם העט איזק דינסן. בקובץ סיפורים נפלא זה, המתפרש על משך כל הקריירה הספרותית שלה, אפשר לעקוב אחר כישרונה הגדול, הנובט, מתפתח ומבשיל. סיפור של דינסן הוא אמירה סמלית מורכבת, המעוצבת כאגדה או כשיחה, ומשולבת עם צבע מקומי, תיאורי נוף נפלאים – נוף הילדות האינטלקטואלית והמיסטית כאחת – ברק לשוני וכושר המצאה. גם כאשר המשמעות האלגורית של סיפוריה מעיקה – כמו, למשל, בסיפור הדוב והנשיקה – המירקם הספרותי מעניק לקורא עונג צרוף.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

עוד משלילה - אוצר משלים לפני שינה 3

עוד משלילה ... האוצר העתיק של חכמת החיים חוזר בשנית בכרך נוסף. ... הסיפורים העתיקים, אותם סיפורים בעלי ניחוח אלמותי, אשר גיבוריהם יישארו צעירים לנצח ... העלילה המסופרת בלשון קולחת, ישיבו את הקורא הצעיר אל מחוזות העבר העלומים והמסקרנים, ויעשו את שעת לפני השינה של ילדיכם לשעה חינוכית ומהנה במיוחד.

למידע נוסף

בעקבות אתהלך

"בעקבות אתהלך" כשמו כן הוא. עם הוצאת הספר "אתהלך", יצא הרב אהרן מרגלית להתהלך בעקבותיו. בדרכו פגש עשרות גיבורים ואנשי חיל, מנוסים ומלומדים בהתמודדויות, שנתבעו מהם רוממות והתעלות כדי לבחור בחיים. הספר מאגד ארבעה-עשר סיפורים עוצמתיים, שכל אחד מהם מציג התרחשות בזירה שונה והתמודדות מסוג אחר, סיפורים שייגעו בכל אחד ואחת מכם ויעזרו לכם לגלות ול...

למידע נוסף

אחי מיוחד

בספר ילדים חדשני מנגיש עמיעד טאוב את עולמם של האחיות והאחים של ילדים עם צרכים מיוחדים. בשילוב איוריה הרגישים של תהילה גולדברג יכולים הילדים וההורים להכיר מקרוב את עולמם של ילדים עם מוגבלויות ובני משפחתויהם וללמוד שיעור לחיים בקבלת האחר.

למידע נוסף

פשעים זניחים

שבעה סיפורים מפרוורי רייקיאוויק. שבע החלטות חד-פעמיות. שבע נקיפות מצפון שלא ירפו במשך חיים שלמים. שבע דמויות שנושאות את אשמתן בסתר, עד שהיא הופכת לאובססיה קשה מנשוא שאין לה מזור. אלה הפשעים הזניחים: הפצעים שנפערו, ההזדמנויות שהוחמצו, המילים שלא נאמרו. הסיפורים: רעש ילדים -- אם רק הייתם מתקשרים -- מדוזות -- הבעל ואחיו -- שני שועלים -- נסחף...

למידע נוסף