דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

קטל ברפואה - עדות אישית הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: נודלמן, יורי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: בריאות ורפואה,עיון
הוצאה: הנגב
שנת הוצאה: 1986
קריינות: טרגין יוסף
אורך: 14:40 שעות / 244 עמודים

תקציר הספר:

נודלמן, רופא מנתח, מתריע על הסכנות המושרשות בממסד הרפואי. מהי האמת אודות הכזב הרפואי? האם קיימת מאפיה ברפואה? קשר נגד האוכלוסיה, או הלקאה פומבית נוסח כחול לבן? כיצד מרסנים סוס פרא, או האם יכולים גם להרוג?


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אהבה בימות אלצהיימר - סיפורי אהבה על זוגיות לצד מחלת האלצהיימר

מהי משמעות האהבה לצד מחלת האלצהיימר? בספר זה מנסה המחברת לדון בשאלה זו לאחר שיצאה למסע אישי ומחקרי מרתק במפגש עם זוגות ומשפחות החיים עם בן משפחה חולה אלצהיימר. אחת התובנות העיקריות העולות מן המחקר היא הבחירה בטוב וביפה כערך קיומי, גם בעיתות מצוקה קשה, ומתוך האובדן והכאב הכרוכים בהתמודדות עם האלצהיימר. מטרתו של הספר היא לאפשר לקוראות ולקור...

למידע נוסף

אסטרוגן - העובדות שישנו את חייך

הספר מתאר את יתרונות הטיפול התחליפי באסטרוגן; להפסקת איבוד סידן, להעשרת חיי המין, להיות נשית ויפה, למניעת גלי-חום, לחיזוק העצמות, להארכת ולשיפור תוחלת החיים.

למידע נוסף

נשימה - איך איבדנו את היכולת לנשום נכון וכיצד נוכל לתקן זאת למען בריאותנו

אין דבר מהותי וחיוני יותר לבריאותנו הגופנית והנפשית מנשימה: אנו שואפים אוויר, נושפים אותו, חוזרים על כך 25 אלף פעם ביום. ואף על פי כן, איבדנו את היכולת לנשום נכון, ויש לכך השלכות חמורות. "נשימה" – רב המכר המפתיע של 2020 מאת העיתונאי ג'יימס נסטור, מביא סיפור מעמיק ומרתק המנסה להבין מה השתבש בדרך בה אנו נושמים וכיצד אפשר לתקן זאת. בניגוד לצ...

למידע נוסף

טווי-נה - הפיזיותרפיה הסינית

הספר נועד לתלמידי הטווי-נא, לעוסקים ברפואה סינית, המעונינים להרחיב את הידע שלהם גם באומנות העיסוי הרפואי הסיני, ולאחרים בעלי רקע ברפואה סינית ועניין באומנויות המגע.

למידע נוסף