דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מפוצלים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: רות, ורוניקה

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
פורמט iconBraille  ברייל
פורמט iconUppercase  אותיות גדולות
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,מדע בדיוני
הוצאה: הקיבוץ המאוחד
שנת הוצאה: 2012
תרגום: מאנגלית: נילי לוי.
קריינות: שך יעל
אורך: 13:03 שעות / 394 עמודים / 4 עמודים לאותיות גדולות / 7 כרכים לברייל

תקציר הספר:

בשיקגו הבדיונית, כפי שהיא מוצגת בספר, החברה מחולקת לחמישה פלגים, שכל אחד מהם מקדיש את עצמו לטיפוח ערך מסוים: כנות, הקרבה עצמית, אומץ לב, ידידות, אוריינות. אחת לשנה, ביום קבוע, כל אחד מבני השש-עשרה מחויב לבחור את הפלג שאליו הוא מחליט להשתייך ולהקדיש לו את חייו. ביאטריס, הגיבורה המרכזית בספר, צריכה להחליט אם היא בוחרת להישאר עם משפחתה בפלג שבו התחנכה, או להיות מי שהיא באמת. הבחירה שלה מפתיעה את כולם וגם אותה עצמה. בתקופת ההתנסויות התובעניות שעוברים המועמדים להצטרפות לפלג אומץ לב שבו בחרה, משנה ביאטריס את שמה ל’טריס’ ומתלבטת מי הם באמת חבריה והאם הקשר הרומנטי עם אחד המפקדים, שלעיתים שובה את ליבה ולעיתים מעורר בה זעם, מתיישב עם אורח החיים שבחרה בו. אבל לטריס יש גם סוד שאינה מגלה לאיש, כי גילוי הסוד עלול לגרום למותה. כשמתברר לה שמזימה נוראה מאיימת לפרק את השלמות-למראית-עין של החברה בה היא חיה, היא מבינה שהסוד שלה יכול לעזור לה להציל את האנשים שהיא אוהבת... או להרוס אותה. ספר ראשון בסדרה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

קלרה הפסיקה לאחר

חתולים וכלבים, כמו גם דולפינים, גיריות, קיפודים, ציפורים ועוד ועוד - אלה גיבורי הספר האמיתיים של 'קרלה הפסיקה לאחר'. החתול האומלל 'נסיך', כבש צעיר לימים שניצל בדרך נס מגורל אכזרי אי שם על פני האוקינוס, אמא דישונה משמורת ה'חי בר' הסמוכה לאילת, והכלבה 'אלפא' שהתחננה וביקשה סליחה.

למידע נוסף

מנהרת הזמן 3 - גבורת תל חי

נכנסנו למערה, והנה אנחנו במנהרת זמן. פתאום היינו בזמן אחר, אני בטוח שנראינו לאנשים שפגשנו כמו חייזרים, עב"מים או חוצנים. אפילו שהם לא הכירו אף אחת מן המלים האלה. ואנחנו, ילדים של היום, עם מחשב והכל, היינו לכמה שעות לפני עשרות שנים. איפה אנחנו? באיזו שנה? איך נחזור? והנה אנחנו לכמה שעות לפני כמעט 80 שנה. והנה אנחנו בחצר תל חי. והנה אנחנו י...

למידע נוסף

קיטי : הצלה לאור הירח

ילדה ביום. חתולה בלילה. מוכנה להרפתקה. משפחתה של קיטי אינה משפחה רגילה. אמה היא גיבורת על, ויום אחד גם קיטי תשתמש בכוחותיה המיוחדים ותהפוך לגיבורה. היום הזה מגיע מוקדם מהצפוי, כשפיגרו החתול מופיע בחלון חדרה ומבקש עזרה. אבל העולם הוא מקום מפחיד בלילה. האם קיטי מספיק אמיצה כדי לצאת לתוך החשכה ולחוות הרפתקה מצמררת לאור הירח?

למידע נוסף

ג'ק וחזיר חג המולד

‫ג’ק אוהב את חזיר הצעצוע שלו, מרזיר. מרזיר תמיד היה שם בשבילו, בטוב וברע. עד לאותו ערב גורלי לפני חג המולד, שבו קורה דבר נורא - מרזיר הולך לאיבוד. אבל ערב חג המולד הוא ערב הניסים והמקרים האבודים. ערב שבו כל החפצים הדוממים יכולים לקום לחיים... לרבות צעצועים. וכך יוצאים ג’ק וחזיר חג המולד (התחליף המעצבן של מרזיר) למסע מסעיר בארץ איבוד הקסומ...

למידע נוסף