דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

צמרמורת: רוח-הרפאים הנבחנית הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: סטיין, רוברט לורנס

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,מתח
הוצאה: ספרית מעריב
שנת הוצאה: 1997
תרגום: מאנגלית: ח.י. גליקזם.
קריינות: כרמלי קרן
אורך: 02:01 שעות / 110 עמודים

תקציר הספר:

קופר מפחד מהצל של עצמו. זה מה שכולם אומרים עליו - וגם הוא מודה בזה, אם מכריחים אותו. אבל כשהמשפחה שלו עוברת לגור בבית בודד בלב היער, מתחילים לקרות לו דברים מפחידים באמת - רק שאף אחד לא מאמין לו. אף אחד מלבדו לא שומע את הנביחות המפחידות בלילה. אף אחד מלבדו לא נתקל בשני הכלבים השחורים והמפחידים שמשוטטים ביער. בכל פעם שהוא מנסה להראות אותם למישהו - הם נעלמים כאילו בלעה אותם האדמה. מיקי, אחיו, לא מפסיק לרדת עליו, לעבוד עליו בעיניים ולקרוא לו אוזניון. כשהוא פוגש את פרגי, ילדה ג’ינג’ית עם שיער משונה שקופץ לכל הכיוונים, הוא מקווה ששניהם ביחד יוכלו לנקום במיקי על המתיחות המרושעות שלו. אבל העניינים לא מתנהלים על-פי התכנון שלהם, והם מוצאים את עצמם בצרה צרורה.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

קלרה הפסיקה לאחר

חתולים וכלבים, כמו גם דולפינים, גיריות, קיפודים, ציפורים ועוד ועוד - אלה גיבורי הספר האמיתיים של 'קרלה הפסיקה לאחר'. החתול האומלל 'נסיך', כבש צעיר לימים שניצל בדרך נס מגורל אכזרי אי שם על פני האוקינוס, אמא דישונה משמורת ה'חי בר' הסמוכה לאילת, והכלבה 'אלפא' שהתחננה וביקשה סליחה.

למידע נוסף

מנהרת הזמן 3 - גבורת תל חי

נכנסנו למערה, והנה אנחנו במנהרת זמן. פתאום היינו בזמן אחר, אני בטוח שנראינו לאנשים שפגשנו כמו חייזרים, עב"מים או חוצנים. אפילו שהם לא הכירו אף אחת מן המלים האלה. ואנחנו, ילדים של היום, עם מחשב והכל, היינו לכמה שעות לפני עשרות שנים. איפה אנחנו? באיזו שנה? איך נחזור? והנה אנחנו לכמה שעות לפני כמעט 80 שנה. והנה אנחנו בחצר תל חי. והנה אנחנו י...

למידע נוסף

קיטי : הצלה לאור הירח

ילדה ביום. חתולה בלילה. מוכנה להרפתקה. משפחתה של קיטי אינה משפחה רגילה. אמה היא גיבורת על, ויום אחד גם קיטי תשתמש בכוחותיה המיוחדים ותהפוך לגיבורה. היום הזה מגיע מוקדם מהצפוי, כשפיגרו החתול מופיע בחלון חדרה ומבקש עזרה. אבל העולם הוא מקום מפחיד בלילה. האם קיטי מספיק אמיצה כדי לצאת לתוך החשכה ולחוות הרפתקה מצמררת לאור הירח?

למידע נוסף

ג'ק וחזיר חג המולד

‫ג’ק אוהב את חזיר הצעצוע שלו, מרזיר. מרזיר תמיד היה שם בשבילו, בטוב וברע. עד לאותו ערב גורלי לפני חג המולד, שבו קורה דבר נורא - מרזיר הולך לאיבוד. אבל ערב חג המולד הוא ערב הניסים והמקרים האבודים. ערב שבו כל החפצים הדוממים יכולים לקום לחיים... לרבות צעצועים. וכך יוצאים ג’ק וחזיר חג המולד (התחליף המעצבן של מרזיר) למסע מסעיר בארץ איבוד הקסומ...

למידע נוסף