דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

עיני נמר הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: בלום, ג'ודי

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,נוער בוגר
הוצאה: כתר
שנת הוצאה: 1991
תרגום: מאנגלית : שושנה בנבנשתי.
קריינות: וגנר טלילה
אורך: 05:25 שעות / 172 עמודים

תקציר הספר:

באחד מלילות הקיץ היתה דיווי בת ה15- עדה לגסיסת אביה האהוב, שנורה בעת שוד בחנותו. היא אפופת פחדים, ועל כן היא ישנה כשסכין תחובה מתחת לכריתה. דיווי האומללה נוסעת עם אמה ועם אחיה הצעיר, ג`ייסון, לדודתה ולדודה המתגוררים בלוס אלמוס שבניו מקסיקו. אך גם הרחק מביתה אין היא מצליחה לשכוח את ליל הזוועות ההוא. כעסה וצערה עזים כל כך, עד שהיא אינה זוכרת כמעט כיצד התנהלו חייה לפני האסון. עד שיום אחד, בעודה מטיילת בקניון, היא פוגשת בחור צעיר ומסתורי ששמו וולף.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

מי אוהב את השבת?

שירו המפורסם של אהוד מנור - "מי אוהב את השבת?" - מבטא את האהבה הגדולה שבני המשפחה רוחשים לשבת. בשיר מתואר הניגוד בין ששת ימי המעשה העמוסים במטלות - עבודה ולימודים, לבין יום השבת - שמאפשר לנו "לשבות", לעצור את המרוץ, לבלות בחיק משפחה וחברים ולשמוח יחד. ספריית פיג'מה.

למידע נוסף

טיפ טיפה אמיץ

האם ארנב קטן וחששן יכול לאזור טיפ טיפה אומץ? נבי מתכונן להרפתקה הראשונה שלו מחוץ לבית, והוא ממש פוחד. אבל בחוץ מחכה לו עולם מדהים, אם הוא רק יצליח להתגבר!

למידע נוסף

זרעים של נשיקות

ילדונת קטנה ומתוקה זרעה בגינה נשיקה. נשיקה? כן, נשיקה. מה קורה כשהנשיקה נובטת? ומה תעשה בה הילדה? סיפור מלא טוב לב על שפע וברכה בנשיקה אחת יחידה. ספריית פיג'מה לקטנטנים.

למידע נוסף