דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

עין החתול /, Кошачий глаз הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: אטווד, מרגרט אלינורЭтвуд, Маргарет

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית | русский
סוגה: רומן
הוצאה: Эксмо
שנת הוצאה: 2020
תרגום: Пер. с англ. Т.Боровиковой.
קריינות: מושקטין מאשה
אורך: 16:29 שעות / 512 עמודים

תקציר הספר:

עין החתול הוא סיפורה של איליין ריזלי, ציירת שנויה במחלוקת השבה לטורונטו, עיר ילדותה, לרגל רטרוספקטיבה של יצירותיה. היא מתעמתת בזיכרונה עם חבורת הבנות שהכניסו אותה בסוד יחסי הכוחות רבי־העוצמה של הילדות ולעולם החשאי של חברות, של הזדקקות ושל בגידה. עין החתול הוא אלומת אור הנשלחת אל לב המאפליה של הילדות. זהו רומן עוצר נשימה, טורד מנוחה, מצחיק ומלא חמלה על אישה המתמודדת עם סבך חייה. ‬Современный художник Элейн Ризли возвращается в Торонто, город своего детства, на выставку, посвященную ее искусству. Внезапно поглощенная яркими картинками из прошлого, она думает о трех девчонках, которые ввели ее в жестокий мир детских игр, в мир тайной дружбы, тоски и предательства. Элейн мучает прошлое и потому она никак не может найти мир в настоящем, которое кажется иллюзорным, как узоры под гладкой поверхностью стеклянного шарика.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

דרומית לגבול, מערבית לשמש; אחרי החשכה. /, К югу от границы, на запад от солнца; Послемрак

קובץ שני רומני של הסופר היפני הרוקי מורקמי.В данный том избранных произведений Харуки Мураками вошли два его самых загадочных и пронзительных романа - "Послемрак" и "К югу от границы, на запад от солнца".

למידע נוסף

רוח נשים, Бабий ветер

ספר על הצנחנית ששינתה את חייה אחרי הגירה לארה"בВ центре повествования этой, подчас шокирующей, резкой и болевой книги - Женщина. Героиня, в юности - парашютистка и пилот воздушного шара, пережив личную трагедию, вынуждена заняться совсем иным делом в другой стране, можно сказать, в зазеркалье: она косметолог, живет и работает в Нью-Йорке.

למידע נוסף

אלוהי הדברים הקטנים /, Бог мелочей

הרומן מתרחש בכפר קטן במחוז קרלה בהודו של שנת 1969. התאומים רהל ואסתה בני השבע, נצר למשפחה נוצרית אמידה, חיים בימים של אי שקט פוליטי, סופגים חינוך מערבי בתוך חברה מעמדית נוקשה במשפחה עם הרבה חשבונות עבר לא סגורים. הביקור של סופי, בת דודם המגיעה עם אימה מאנגליה, וסופו הטרגי, עומדים במרכז עלילת הספר. את הסיפור מספרת רהל, עכשיו אישה בת שלושים...

למידע נוסף

בנים ואוהבים /, Сыновья и любовники

רומן אוטוביוגרפי המתאר את קורותיו של פול מורל, אמן צעיר המתבגר בחברה של מעמד הפועלים בעיירת כורי-פחם בנוטינגהם שבאנגליה. בין פול לאמו מתפתחת מערכת יחסים בעלת עוצמה ורגש, המשפיעה על יחסיו עם נשים אחרות. מתחים מתחילים לצוץ כאשר פול מורל, מתאהב בנערה ומבקש להינתק מאמו, שמקדישה לו את רוב זמנה ומרצה. פול מחפש הגדרה מינית ורגשית באמצעות יחסיו ע...

למידע נוסף