דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

סדר יום - חיי יום-יום בראי ההלכה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: ברוך, אדם

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: יהדות,עיון
הוצאה: כתר.
קריינות: הר-זהב פנחס
אורך: 14:52 שעות / 348 עמודים

תקציר הספר:

מתוך הסתמכות מלאה על המקורות (תלמוד,שו"ע,רמב"ם,פוסקים) אדם ברוך מחיל מאות פרשנויות ויישומי הלכה על החיים המודרניים. גופו של הספר: תשובות לשאלות-חיים המבקשות גם מענה הלכתי. רוחו של הספר: ההלכה כתרבות. כתת הכרה של היהדות. תנועתו של הספר: מנדבה ברחוב עד מניות הנסחרות בשבת.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

אנשים מספרים על עצמם - 9

סיפוריהם הנדירים של אנשים, שהתכתבו או שוחחו עם הסופר, אשר העלה את סיפוריהם על הכתב, תוך שהוא נצמד לשפתם, לאווירה האופפת אותם ולרגשות והתחושות שעמדו בבסיס כל סיפור וסיפור. מיועד לציבור הדתי ולכל המגזרים והגילאים.

למידע נוסף

גזע מדומיין - היסטוריה קצרה של היודופוביה

האם גזענות הייתה תמיד מעין סנוביזם של עניים או שמא היוותה גם תוצר תרבותי המעובד על ידי אליטות אינטלקטואליות? מהו מקור השנאה הנוצרית ליהודים ומדוע שנאה זו השתמרה במשך זמן כה רב? מהי הסיבה שהיודופוביה ארוכת השנים לא נעלמה עם האמנציפציה? ומתי החלו להגזיע יהודים? האם במחצית השנייה של המאה ה-19, כאשר נטבע המושג "אנטישמיות", או שמא בתחילת התהוו...

למידע נוסף

ממך אליך - מחזור תפילה, הגות וחוויה ליום הכיפורים

מחזור ליום הכיפורים, נוסח ספרד. בצירוף דברי הלכה, מנהגי עדות ישראל, סיפורי חסידים, פיוטים, שירה ישראלית ומכתבי חיילים המתארים לבטים והתמודדיות רגשיות.

למידע נוסף

מדינה כהלכה - התמודדות יהודית עם אתגר העצמאות

הקמת המדינה הציבה אתגר עצום לפני עולם התורה, לפתע הפכו החלומות על מלכות ישראל למציאות. ... בספר זה מציג הרב עדו רכניץ, דיין ובעל תואר שני במדעי המדינה, תמונה רחבה של המשטר הרצוי על פי התורה, תוך התייחסות למשטר הקיים ולערכים הדמוקטיים המרכזיים.

למידע נוסף