דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

מאיו קליניק על דיכאון - להתמודד ולהתעודד הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: קרמלינגר, קית’, עורך ‬

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: בריאות ורפואה,עיון
הוצאה: ידיעות אחרונות
שנת הוצאה: 2007
תרגום: מאנגלית: עפרה אביגד.
קריינות: יצחקי נילי
אורך: 06:35 שעות / 225 עמודים

תקציר הספר:

כל אחד חווה לעתים תחושות של עצב, דכדוך או אומללות בתגובה לכישלון, לאובדן או סתם בגלל טרדות החיים, אך דיכאון במובן הקליני הוא יותר מסתם מצב רוח חולף. הוא נמשך לאורך זמן ומלווה בתחושות של חרדה, כעס, אשמה או ייאוש; הוא פוגם בזיכרון, בחשיבה, במצב הגופני ובהתנהגות. דיכאון הוא אחת הבעיות הבריאותיות הנפוצות ביותר בימינו, אך ניתן לטפל בו. האנשים הסובלים מדיכאון יכולים להיעזר בתרופות חדשניות ובטיפולים רפואיים ופסיכולוגיים מסוגים שונים. ספר זה, בסדרת ספרי הבריאות של מאיו קליניק, מסביר בבהירות מהו דיכאון, מפרט את מגוון הטיפולים הקיימים ומדגיש את תפקיד המשפחה והחברים בהצלחת הטיפול.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

13 האימהות הקדומות של השבט

ספר מופלא העוסק בעקרון הריפוי הנשי על-פי המסורת האינדיאנית. הספר מדריך כל אישה או גבר כיצד לגלות את עקרונות החיים, שבאמצעותם הם יכולים לרפא את עצמם, לראות את העולם בדרך חדשה של הרמוניה עם הטבע ועם אמא אדמה.

למידע נוסף

סוף לאלצהיימר - התוכנית הראשונה למניעת ירידה קוגניטיבית והיפוכה

התוכנית המוכחת הראשונה למניעת אלצהיימר ולהפיכת נזקיה. כל אחד מכיר מישהו שהחלים מסרטן. אף אחד לא מכיר מישהו שהחלים מאלצהיימר. עד עכשיו. ד"ר דייל ברדסן, בספר משנה פרדיגמות זה, מציע תקווה אמיתית לכל מי שמבקש למנוע את מחלת האלצהיימר ואף לתקן נזקים שכבר נגרמו ליכולת הקוגניטיבית. מסמך חשוב זה מגלה כי מחלת האלצהיימר אינה מצב אחד אלא שלושה מצבים ...

למידע נוסף

האיש שלנו בווהאן

עד 23 בינואר 2020 היה עופר דקל אחד מעשרה מיליון תושבי ווהאן, עיר שרוב העולם לא שמע עליה כלל. אבל בצהרי היום ההוא השתנו חייו. בפייסבוק שלו, בדף בשם "עופר סין", הוא כתב: "העיר ווהאן, שבה אני חי כבר עשר שנים, נסגרה, ולא ניתן לצאת ממנה עד הודעה חדשה או עד מציאת פתרון לווירוס החדש בסין. התושבים ממעטים לצאת מהבתים. אלה שיוצאים, בעיקר לסידורים ד...

למידע נוסף

קורס מגיש עזרה ראשונה - 44 שעות

חוברת קורס מע"ר - מגיש עזרה ראשונה, 44 שעות, מטעם "איחוד הצלה". מנושאי השיעורים: אנטומיה, החייאה, מצבי חירום, פגיעות ועוד.

למידע נוסף