דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

66 משוררים - מבחר חמישים שנות שירה עברית חדשה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: סתוי, זיסי, עורך

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: שירה
הוצאה: ידיעות אחרונות
שנת הוצאה: 1996
קריינות: ברקת יצחק
אורך: 13:06 שעות / 495 עמודים

תקציר הספר:

מבחר משיריהם של אברהם חלפי, אבות ישורון, יונתן רטוש, עוזר רבין, דוד אבידן, אריה זקס, אורי ברנשטיין, עין טור-מלכא, מנחם בן, ועד אנטון שמאס, יוסף שרון, אדמיאל קוסמן, חזי לסקלי ואיתן ג. גלס. טוויג יוסי אמיר גלבוע, ט.כרמי, דוד רוקח, יעקב אורלנד, שלמה טנאי, חיים גורי, נתן יונתן, אהרן אמיר, יהודה עמיחי, נתן זך, פנחס שדה, דוד אבידן, דליה רביקוביץ, זלדה, דן פגיס, אהרן אלמוג, משה דור, משה בן-שאול, אבנר טריינין, אשר רייך, ש. שפרה, ישראל פנקס. יאיר הורוביץ, יונה וולך, יעקב בסר, חמוטל בר-יוסף, מרדכי גלדמן,אנטון שמאס, איל מגד, יצחק לאור, רוני סומק, חיים נגיד, ישראל אלירז, פרץ-דרור בנאי, עזריאל קאופמן, אגי משעול. מאיר ויזלטיר, מאיה בז'רנו, עמוס לויתן, ארז ביטון, נעים עריידי, אורציון ברתנא, מירון ח. איזקסון, יונדב קפלון, סבינה מסג, עודד פלד, צבי עצמון, אילן שיינפלד, אלון אלטרס, אסתר אטינגר, חוה פנחס-כהן, רפי וייכרט.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

המוח רחב משמים - מבחר שירים

"הלב תחילה תר עונג, אחר כך פטור מכאב. אחר כך סם ישכך את יסורי הלב. אחר להירדם. אחר כך אם יאות האינקוויזיטור שלו, את החירות למות." מבחר משיריה של אמילי דיקנסון, על דעת רבים, אחת המשוררות הגדולות ביותר שקמו לעולם הדובר אנגלית.

למידע נוסף

שילובים במתמטיקה - כיתה ז - חלק ג - מסלול כחול

מיועד לחטיבת הביניים, לשליש השלישי של שנת הלימודים. תוכן: מהי פונקציה?, עלייה וירידה של פונקציה, קצב אחיד וקצב משתנה, פתרון משוואות, צורות, גופים ומשוואות, בעיות מסוגים שונים, בעיות, משוואות וגרפים, היקף מעגל ושטח עיגול, צלעות וזוויות במשולשים, משולשים, גופים במרחב - מנסרה משולשת. מצולם בהגדלה.

למידע נוסף

אמא עם ילד

אמא עם ילד הוא קובץ שירים מאת דליה רביקוביץ. הספר כולל עשרים וחמישה שירים שבהם מובעת בה-בעת נימה אישית ומחאה פוליטית. היסוד הקושר את הפוליטי עם אישי בשירים, כפי שנרמז גם מהכותרת, הוא האמהות. כך, לדברי רפי וייכרט, "האם שבמשוררת והמשוררת שבאם מבינות את ההיסטוריה באמצעות האמהות, וזה מעניק לגיטימציה למחאה אנושית בקול וברגש אינטימיים יותר".

למידע נוסף

פתוח סגור פתוח

קובץ שירים. שירתו של יהודה עמיחי היא מעמודי התווך של השירה העברית המודרנית. חידושיו מתגלים בירידה מן השגב השירי אל לשון היום-יום ומן הלאומי אל האישי. מעל לכול יש בשירת עמיחי מסר של אהבה, של הקשבה ושל הבנה הדדית כמפלט ממצוקות הקיום, ממלחמות ומכאב.

למידע נוסף