דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

66 משוררים - מבחר חמישים שנות שירה עברית חדשה הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: סתוי, זיסי, עורך

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: שירה
הוצאה: ידיעות אחרונות
שנת הוצאה: 1996
קריינות: ברקת יצחק
אורך: 13:06 שעות / 495 עמודים

תקציר הספר:

מבחר משיריהם של אברהם חלפי, אבות ישורון, יונתן רטוש, עוזר רבין, דוד אבידן, אריה זקס, אורי ברנשטיין, עין טור-מלכא, מנחם בן, ועד אנטון שמאס, יוסף שרון, אדמיאל קוסמן, חזי לסקלי ואיתן ג. גלס. טוויג יוסי אמיר גלבוע, ט.כרמי, דוד רוקח, יעקב אורלנד, שלמה טנאי, חיים גורי, נתן יונתן, אהרן אמיר, יהודה עמיחי, נתן זך, פנחס שדה, דוד אבידן, דליה רביקוביץ, זלדה, דן פגיס, אהרן אלמוג, משה דור, משה בן-שאול, אבנר טריינין, אשר רייך, ש. שפרה, ישראל פנקס. יאיר הורוביץ, יונה וולך, יעקב בסר, חמוטל בר-יוסף, מרדכי גלדמן,אנטון שמאס, איל מגד, יצחק לאור, רוני סומק, חיים נגיד, ישראל אלירז, פרץ-דרור בנאי, עזריאל קאופמן, אגי משעול. מאיר ויזלטיר, מאיה בז'רנו, עמוס לויתן, ארז ביטון, נעים עריידי, אורציון ברתנא, מירון ח. איזקסון, יונדב קפלון, סבינה מסג, עודד פלד, צבי עצמון, אילן שיינפלד, אלון אלטרס, אסתר אטינגר, חוה פנחס-כהן, רפי וייכרט.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

יותר חלונות מבית - מבחר הייקו 1976-2016

הספר "יותר חלונות מבית" הוא אסופה מקיפה לשירתו של המשורר האמריקאי גארי הותם, ששירת ההייקו שלו היא מהבולטות בשירה המודרנית בארה"ב. זהו התרגום הראשון לעברית של שיריו, המאגד 40 שנות כתיבה. את השירים בחר ותרגם הסופר והעורך דרור בורשטיין.

למידע נוסף

הספלין של פריז - שירים קטנים בפרוזה

"הספלין של פריז", יצירה שהראתה אור ב-1869, כשנתיים אחרי מותו של בודלר (1867-1821), יכולה להיחשב כצוואה שהותיר אחריו המשורר לתודעה המודרנית. אם ב"פרחי הרע" רוצץ בודלר לראשונה, בקורנס ענקים, את יסודותיה האסתטיים והמוסריים של הספרות המערבית, ופרץ את דרכה של השירה המודרנית מן הבחינה התימטית, הרי ל"שירים קטנים בפרוזה" חבה התקופה החדשה את תשתית...

למידע נוסף

יבגני אונגין

בספר: יבגני אוניגין, נוסח אחרון של התרגום / אריה אהרוני -- על שירת פושקין / לאה גולדבגרג -- יבגני אוניגין העברי - קווים לדמותו / עמינדב דיקמן.

למידע נוסף

הייתם קהל נפלא - שירים לילדים גדולים

ספר השירים האחרון של יהונתן גפן. בספר "הייתם קהל נפלא" ינקות פוגשת זקנה, החל מזכרון שרפרף החליבה של סבתא דבורה, דרך נעורים פרועים, ועד הזדקנות בזמן מגפה, כשבתוך ההשתנות התמידית, נשאר וקבוע המבט הילדי, הנצחי. בילינו יחד בתוך השירים במשך שנה, וסיימנו ימים ספורים לפני מותך. אני מקווה שעומדים שם אבא, איפה שאתה לא נמצא.

למידע נוסף