דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

לא לפחד כלל - מבחר סיפורי חסידים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: כהן, אדיר

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: סיפורים,ילדים ונוער,יהדות
הוצאה: מודן
שנת הוצאה: 1988
קריינות: ריפמן דינה
אורך: 03:54 שעות / 136 עמודים

תקציר הספר:

מבחר סיפורי חסידים. עם ישראל לדורותיו בראי האגדה והסיפור לפנינו כינוס היצירה הספרותית של עם ישראל לדורותיו, החל מסיפורי בראשית וכלה בסיפוריה של מדינת ישראל המתחדשת. עשרים הספרים בסדרה מביאים את מיטב הספור, האגדה והמעשיה העבריים כשהם מסופרים לילדים ולנוער וערוכים בידי אחד מבכירי סופרי הילדים בישראל - אדיר כהן, המפגיש את הקוראים עם יצירות הרוח המופלאות של עם ישראל.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תש"ח - 70 סיפורים ופרשיות

70 שנה חלפו מאז תש"ח. כל מנהיגי היישוב שייסדו את המדינה כבר אינם איתנו וגם מספר הלוחמים מתמעט והולך. ב’תש"ח - 70 סיפורים ופרשיות’ יוצא מרדכי נאור למסע בעקבות אירועי אותה שנה הרת גורל. נאור "מסייר" בין הקרבות - משני האוטובוסים שפתחו את מלחמת העצמאות, דרך קרבות הדרך לירושלים ו"מבצע תינוק", ועד כיבוש אילת. בין מנהיגי היישוב - מדוד בן גוריון ...

למידע נוסף

אוצר הסיפורים של ג'ורג' הסקרן

ג’ורג’ הוא קוף טוב בדרך כלל, אבל לפעמים הסקרנות שלו מכניסה אותו למצבים מצחיקים, ולא פעם הוא גורם לבלגנים גדולים. בספר זה שמונה ספורים משעשעים על ג’ורג’, על האיש בעל הכובע הצהוב ועל חבריהם.

למידע נוסף

זווית ראייה

כל הדמויות בספר אמיתיות. גם הסיפורים. סיפורים על אנשים שמסתכלים אחרת על העולם. כולם כבדי ראייה או עיוורים. סיפורים שלהם ועליהם.

למידע נוסף

חדר ענק נפתח - סיפורים מרפאים

ברגע מכונן בחיים נוחתת על אישה צעירה, ההבנה שעולם הסיפורים שהיא כל כך אוהבת מילדות יכול גם לרפא, שלסיפור הנכון ברגע הנכון יש כוח רב עוצמה לחולל שינוי. זה מניע אותה לצאת למסע ארוך ומתמשך אל תוך התחום המרתק של “סיפורים מרפאים”. הדברים שהיא מגלה משנים את חייה והשימוש בסיפור ככלי ריפוי, מחלחל לחייה האישיים, לעבודתה כמנחת סדנאות סיפורים וככירו...

למידע נוסף