דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

את עלית - אוצר שיחות מהרבי מליובאוויטש לנשים ונערות הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: שניאורסון, מנחם מנדל

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
בהפקה לברייל. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן בהפקה לאותיות גדולות. לקבלת עדכון כשהכותר יהיה מוכן לחץ כאן
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: יהדות
הוצאה: משה שילת
שנת הוצאה: 2014
קריינות: לוין ריקי
אורך: 08:15 שעות / 308 עמודים / 1 עמודים לאותיות גדולות

תקציר הספר:

"הספר דן במכלול היבטים, מלימוד תורה לנשים, סוגיית הצניעות, עידוד הילודה ומקומה של האשה כאם, כרעיה וכאישיות עצמאית, ניתוח דמויות של נשים בתנ"ך, פטור הנשים ממצוות מסוימות ו'בעלותן' על מצוות אחרות. מושגי יסוד מתפרשים באור חדש."


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

הגדולים - אישים שעיצבו את פני היהדות החרדית בישראל

העסקנים החרדים מקבלים את הוראותיהם; התקשורת החרדית מפארת אותם; האינטרנט החרדי מלא בתמונותיהם. החרדים קוראים להם ’גדולי ישראל’ או בקיצור ה’גדולים’. מי הם אישים אלה, מנהיגיו הרוחניים של הציבור החרדי לדורותיו, שהפכו לסמלים האנושיים שלו? מה היה פועלם ומה סוד כוחם? בספר "הגדולים: אישים שעיצבו את פני היהדות החרדית בישראל", חברו יחדיו רבים מטובי...

למידע נוסף

בדרכי חכמינו - חלק א'

מאות סיפורים נפלאים, המעבירים אותנו אל עולמם הקסום של דמויות הוד ופאר - אנשי מופת, רבותינו התנאים והאמוראים: גדולתם, מעלתם, צדקתם, מסירותם לתורה, תפילה וחסד. בקריאת הסיפורים ירגיש הקורא התרוממות וחיזוק נפלא, ובוודאי יפיק מוסר השכל ויראת שמים. הסיפורים ערוכים בלשון חיה, ציורית וקולחת, ומתאימים לילדים, להורים ולמחנכים; והלשון משמרת את ניחוח...

למידע נוסף

תומיך ואוריך - שביבי אור, הנהגות ועובדות

הספר מקבץ בתוכו פנינים ואמרות הנהגות ועובדות מהגאון הגדול מרן רבינו שלום הכהן שליט"א ראש ישיבת פורת יוסף ונשיא מועצת חכמי התורה.

למידע נוסף

גינה על חמור - על פי אגדת חז"ל

איך ילמד רבי עקיבא לקרוא ולכתוב? הרי כל התלמידים בכיתה הם ילדים, ואילו הוא אדם מבוגר. בעזרת חמור אחד קצת שונה מלמדת אותו רעייתו רחל שיעור חשוב בחיים: "לא הביישן למד". עיבוד חדש לסיפור תלמודי.

למידע נוסף