דף כותר

שלום, אורח

 |   שכחתי סיסמה  |   הרשמה

ילדי המים הפריט קיים בסל הזמנות הדואר הפריט קיים בשמורים

מחבר: קינגסלי, צ'רלס

פורמטים: פורמט iconMP3  ספר שמע
לא מצאת את הפורמט שרצית? לפנייה אלינו לחץ כאן
שפה: עברית
סוגה: ילדים ונוער,הרפתקאות
הוצאה: מודן.
שנת הוצאה: 2011
תרגום: תרגם: יואב אבני.
קריינות: ריפמן דינה
אורך: 06:40 שעות / 220 עמודים

תקציר הספר:

טום הוא מנקה ארובות קטן הנודד עם מעבידו האכזרי מבית לבית. כאשר הוא נחשד בגניבה הוא נמלט ונכנס לנהר הזורם בקרבת מקום. הוא הופך ל"ילד מים" ומגלה עולם תת-ימי מסתורי וקסום .‬ מספרי הקלאסיקה לנוער.


 
 
 
 
 

רשימה עם 0 פריטים

     

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

הסוד של מלך היער

מה עושה האריה מלך היער כשכל החיות מואסות בו ורוצות שליט אחר? איך ישמור על כתרו? מי יעזור לו? תקראו את הספר ותדעו מה באמת קרה שם ביער ההוא.

למידע נוסף

פלא

להסתגל לבית ספר חדש זה לגמרי לא קל, אבל אם אתה סובל כמו אוגוסט מעיוות נדיר בפנים, ההסתגלות ממש קשה, כמעט בלתי אפשרית. עד כיתה ה’ אוגוסט לא למד בבית ספר, עכשיו הגיע הזמן לנסות להשתלב בחברה של ילדים רגילים, כי בתוך-תוכו אוגוסט מרגיש שהוא ילד לגמרי רגיל.

למידע נוסף

מדריך לגיבורות על 2 - המסכה האדומה

"אם חולמים על משהו מספיק זמן, יום אחד הוא יהפוך למציאות". גיבור-על חדש הגיע לגבעת הוורדים, "המסכה האדומה" שמו. כל הילדים בחצר בית הספר מדברים על הגיבור המופלא שעף ונלחם ברשעים. הם לא יודעים שזוהי בעצם חברתם לכיתה ליסה, זו שתמיד מציקים לה. מאז שמצאה בספריה את הספר המסתורי "מדריך לגבורות-על", חייה של ליסה עברו מהפך, היא מתאמנת בכל יום ורוכש...

למידע נוסף

מדריך לגיבורות על 3 - לבד

מהרגע שליסה הפכה לגיבורת-העל הידועה בכינויה "המסכה האדומה" חייה השתנו מהקצה אל הקצה. בפעם הראשונה בחייה יש לה ביטחון עצמי ומטרה בחיים, אבל דבר אחד עדין חסר לה, ליסה נותרה בודדה כשהייתה. כל השודדים והגנבים בגבעת הוורדים מפחדים לפגוש את גיבורת-העל המסתורית. כולם חוץ מוולפגנג, האיש הרשע והכי מסוכן בעיר. לוולפגנג נמאס להרגיש מאוים על ידי המסכ...

למידע נוסף